Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Çimsa Kayseri Fabrikası'na İş Sağlığı ve Güvenliği Ödülü

Çimento Endüstrisi İşverenleri Sendikası (ÇEİS), Çimsa Kayseri Fabrikası'nı 'Çimento Sektörü İş Sağlığı ve Güvenliği Performans Ödülü'ne layık gördü. '25. İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası' kapsamında, 6 Mayıs Cuma günü Çimsa Kayseri fabrikasında düzenlenen teknik gezinin ardından gerçekleştirilen ödül töreninde Çimsa Kayseri Fabrikası Müdürü

yapi.com.tr
Çimsa Kayseri Fabrikası'na İş Sağlığı ve Güvenliği Ödülü

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından Kayseri'de düzenlenen '25. İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası' kapsamında Çimento Endüstrisi İşverenleri Sendikası (ÇEİS), Çimsa'ya 'Çimento Sektörü İş Sağlığı ve Güvenliği Performans Ödülü' verdi. 2010 yılında yapılan değerlendirme sonucunda İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) konusunda birincilikle ödüllendirilen Çimsa Kayseri Çimento Fabrikası'nda 6 Mayıs Cuma günü bir teknik gezi düzenlendi. Gezinin ardından gerçekleşen ödül töreninde Çimsa Kayseri Fabrikası Müdürü Mustafa Turan’a ödülü ÇEİS Genel Sekreteri Sancar Bayazıt takdim etti.

Teknik gezi öncesinde bir konuşma yapan Çimsa Genel Müdürü Mehmet Hacıkamiloğlu şunları söyledi:

"Çimsa olarak tüm faaliyetlerimizi çevreye duyarlı, insan sağlığına zarar vermeden gerçekleştirmeye büyük özen gösteriyoruz. Tüm fabrikalarımızda iş güvenliğiyle ilgili uluslararası standartları, yasaları ve yönetmelikleri titizlikle uyguluyoruz. Bu çalışmalarımızda sürekliliği sağlayan bir şirket olarak Çevre Koruma ve İSG standartlarını en üst seviyede uygulayan bir kuruluş kimliğine sahibiz. Kayseri Fabrikamızın aldığı ödül de bu konuya olan bağlılığımızı kanıtlıyor. Fabrika çalışanlarını tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum."

Çimsa Yurtiçi Üretimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Şahap Sarıer'in de katıldığı gezi kapsamında Çimsa Kayseri Çimento Fabrikası Müdürü Mustafa Turan ise 'İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda bir sunum yaptı.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/cimsa-kayseri-fabrikasina-is-sagligi-ve-guvenligi-odulu_87251.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!