Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Danfoss, HVAC Eğitimi Düzenledi

Danfoss’un Soğutma Sistemleri, yılın son eğitimini kapasite kontrollü HVAC üzerine düzenledi. HVAC sektöründen 9 farklı OEM firmasının katıldığı eğitim Danfoss Türkiye Ofisi’nde gerçekleşti.

yapi.com.tr
Danfoss, HVAC Eğitimi Düzenledi

Isıtma, soğutma, motor kontrol sistemleri ve güç çözümleri firması Danfoss’un Soğutma Sistemleri, Danfoss Türkiye Ofisi’nde eğitim düzenledi. HVAC sektöründen 9 farklı OEM firması ile Danfoss’un diğer segmentlerinden katılımcıların yer aldığı eğitimde toplamda 45 kişi, Kapasite Kontrollü HVAC Sistem Tasarımı ve Uygulaması hakkında bilgi aldı.

Danfoss Soğutma Sistemleri Global Uygulama Müdürü Thierry Legay ile Danfoss Soğutma Sistemleri Saha Sistem Mühendisi Onur Salih Zorlu tarafından verilen eğitimde, değişken hızlı sistem tasarımında karşılaşılan zorluklar üzerinde duruldu. Sistem tasarımı, yağ yönetimi ve test prosedürü, superheat yönetimi ile test prosedürü, duruş zamanlarında koruma, defrost algoritması ve sistemin rezonans testi gibi başlıkların öne çıktığı eğitim uygulama ağırlıklıydı. Danfoss'un, sektörel eğitimlerine gelecek yılda da devam edeceği belirtildi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/danfoss-hvac-egitimi-duzenledi-_169606.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!