Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Danfoss, HVAC Paneli'nde Sektöre Işık Tuttu

Danfoss, "Dijital Dünyada HVAC Tasarım Trendleri ve Yeni İş Modellerinde Finansman Kaynaklarına Erişim Yöntemleri" paneli ile sektörün önde gelen soru ve sorunlarını masaya yatırdı.

yapi.com.tr
Danfoss, HVAC Paneli'nde Sektöre Işık Tuttu

Isıtma, soğutma, motor kontrol sistemleri ve güç çözümleri firması Danfoss, düzenlediği "Dijital Dünyada HVAC Tasarım Trendleri ve Yeni İş Modellerinde Finansman Kaynaklarına Erişim Yöntemleri" panelinde sektörün öne çıkan konularını, merak edilen soru ve sorunlarını ele aldı.

Sektörün önde gelen isimlerinin katıldığı panelin açılış konuşmalarını Danimarka Başkonsolosu Anette Galskjøt ve Danfoss Isıtma Çözümleri Türkiye Orta Doğu ve Afrika Direktörü Serhan Günel gerçekleştirdi.

Açılış konuşmalarının ardından gerçekleştirilen ilk oturumda Finansman Kaynağı Erişiminde Danimarka Kredilendirme Yöntemi ile ilgili detayları Denmark's Export Credit Agency'den Michael Hemmingsen aktardı. Panelin ikinci oturumunda ise dijital aktüatörlerle terminal ünitelerin kontrol, entegrasyon ve izlenebilirliği konusu ele alınırken üçüncü oturumda çevre duyarlılığı ve enerji tasarrufu açısından bölgesel sistem çözümleri ve uygulamaları konuları hakkında bilgi alışverişi gerçekleşti.

Mekanik Tesisat Mühendisleri Derneği ve Türk Tesisat Mühendisleri Derneği ile proje tasarımcıları ve Danfoss bayiilerinin katılım gösterdiği panel oturumlarında özellikle Türkiye açısından mevcut bölgesel enerjinin kullanımı, önemi ve gelecekte talebin artacağının altı çizildi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/danfoss-hvac-panelinde-sektore-isik-tuttu_170228.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!