Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Danfoss ve Haliç Mekanik, Slovenya’da

Danfoss, Haliç Mekanik ve müşterileri; mekanik uygulayıcı, yatırımcı ve alt bayiileri ile Slovenya’da bulunan Trata fabrikasına eğitim ziyaretinde bulundu.

yapi.com.tr
Danfoss ve Haliç Mekanik, Slovenya’da

Isıtma, soğutma, motor kontrol sistemleri ve güç çözümleri firması Danfoss, Haliç Mekanik bayisi ve onun mekanik uygulayıcı, yatırımcı ve alt bayi statüsündeki firmalarla birlikte Slovenya’da bulunan Trata Fabrikası’na bir eğitim ziyareti düzenledi.

Slovenya Ljubjiana da yer alan balans vanası, motorlu vana üretimi yapan Trata fabrikası ziyareti sırasında Danfoss Global İş Geliştirme Müdürü Ahmet Canpolat da Novocon dijital balans vanası sunumu gerçekleştirdi. Gezi sırasında fabrikada sanayi 4.0 dönüşümü çerçevesinde oluşturulan robotik üretim hatları da ziyaret edildi.

Novocon akıllı dijital balans vanası sayesinde motorlarla yüksek hassasiyetli akışı kontrol edilebilmekte debi ölçümü yapılabilmektedir. Bu sistem sayesinde uzaktan erişim imkanı ile motorun ve vananın tüm fonksiyonları yönetilmektedir. Böylece vanaların devreye alınma süreci hızlanmakta, bakım kolaylığı sağlanmaktadır. Hassas kontrol özelliği sayesinde zon konforu artmakta ve enerji tasarrufu edilmektedir.

http://www.yapi.com.tr/haberler/danfoss-ve-halic-mekanik-slovenyada-_172601.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!