Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

''DemirDöküm Fabrikalarının Hedefi Sektörde Lider Olmak''

Türk DemirDöküm Fabrikaları A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Christoph M. Grosser, hedeflerinin, sektörde liderlik olduğunu söyledi.

yapi.com.tr / AA
''DemirDöküm Fabrikalarının Hedefi Sektörde Lider Olmak''

Türk DemirDöküm Fabrikaları A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Christoph M. Grosser, DemirDöküm VIP yetkili servisinin açılışı için geldiği İskenderun ilçesinde, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçede açılan servisin, profesyonel personel ve tam donanımlı araçlarla hizmete hazır olduğunu söyledi.

Dünyanın birçok ülkesinde yaşanan ekonomik olumsuzluklara rağmen yatırımlara devam ettiklerini vurgulayan Grosser, DemirDöküm olarak 58 yıldır ısıtma ve soğutma alanında hizmet veren öncü bir kuruluş olduklarını, misyonları gereği ısıtma ve soğutma konusunda Türkiye'ye her zaman ilkleri getirdiklerini ifade etti.

Grosser, hem satış hem de satış sonrası hizmetlerde bünyelerindeki bütün işletmeleri yenilediklerine değinerek, ''Türkiye'deki 81 ilde VIP servis hizmetini yaygınlaştırıyoruz. Türkiye genelinde 76 VIP servisimiz var. Hedefimiz bu sene sonu itibarıyla sayıyı 165'e çıkarmak. Türkiye'de döküm radyatör, kazan, soba, kat kaloriferi, şofben, panel radyatör ve kombi üretimi gerçekleştiriyoruz'' dedi.

Yatırımlarının sürekli devam ettiğini belirten Grosser, şunları kaydetti:

''Eskişehir'deki merkez fabrikamızda 2 bin kişi çalışıyor. Bu yıl içerisinde 10-15 milyon avroluk yatırım yapmayı düşünüyoruz. Dünya genelinde 50 ülke ile ticari ilişkilerimiz sürüyor. Türkiye genelinde 2011 yılı ihracat rakamlarına bakıldığında 100 milyon avroluk ihracat ile 82. sıradayız. İran, Irak, Türk cumhuriyetleri, Kuzey Afrika, Doğu Avrupa ülkeleri ile ticari ilişkilerimiz var. 2012 yılında büyümemiz devam edecek. Bu yıl yüzde 15-20 oranında büyümek istiyoruz. DemirDöküm fabrikalarının hedefi sektörde lider olmak.''

DemirDökümün kuruluşundan bugüne kadar geçen süre içerisinde Türk sanayisinin gelişmesine önemli katkılarda bulunduğuna işaret eden Grosser, birçok yeni yatırımı uygulamaya geçirdiklerini, tüketiciye üstün teknoloji hizmeti sunarak, sektördeki kaliteyi her geçen gün yükselttiklerini bildirdi.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/demirdokum-fabrikalarinin-hedefi-sektorde-lider-olmak-_91180.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!