Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Emlak Konut'un Bakırköy Arsası Satışta!

Emlak Konut GYO, Bakırköy Osmaniye'deki arsasını satışa çıkardı. Toplam 85 bin metrekarelik alana sahip olan arsanın emsale inşaat alanı 111 bin 241 metrekare olarak belirlendi.

yapi.com.tr
Emlak Konut'un Bakırköy Arsası Satışta!

Konut ve hizmet alanı 45 bin 676 metrekare, ticaret alanı 6 bin 586 metrekare, ilköğretim tesis alanı 4 bin 747 metrekare, dini tesis alanı 5 bin metrekare, parkların 23 bin 271 metrekare olarak belirlendiği arsanın toplam inşaat alanı 111 bin 241 metrekare olarak belirlendi.45 bin 676 metrekarelik konut+hizmet alanı için 97 bin 16 metrekare, 6 bin 586 metrekarelik ticaret alanı için 14 bin 224 metrekare emsale inşaat alanı belirlendi.

Arsa üzerinde neler yapılabilir?

Konut ve hizmet alanında; konut, rezidans, AVM, otel, konaklama tesisleri, ticaret, ofis-büro, işhanı, gazino, çarşı, çok katlı mağazalar, bankalar, kongre merkezi, sinema, tiyatro, özel sosyal kültürel tesis alanları, günübirlik tesis, rekreasyon alanları, spor alanı, katlı otopark yapılabilir. Ticaret alanında; iş merkezi, ofis, büro, çarşı, çok katlı mağazalar, katlı otoparklar, AVM, otel, motel ile rezidans yapıları, sinema, tiyatro, müze, kütüphane, sergi salonu ve lokanta, gazino, düğün salonu gibi eğlence merkezleri de yapılabilir. Ayrıca ticaret alanında yönetim binaları, banka, finans kurumları, özel eğitim alanları ve özel sağlık tesisleri de yer alabilir. Ticaret ve konut+hizmet alanında emsal 1.80 olarak belirlenirken yükseklik sınırı ise 45 metre olarak açıklandı.

Emlak Konut GYO'nun satışa çıkardığı Bakırköy Osmaniye ve Zeytinburnu Veliefendi'deki arsaların ihalesi 26 Haziran 2013 günü saat 14.30'da Emlak Konut GYO Ataşehir binasında gerçekleştirilecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/emlak-konutun-bakirkoy-arsasi-satista_109277.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!