Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Endüstriyel Gayrimenkul'de Yeni Bir Oyuncu

Ofis geliştirme ve kiralama konularına yoğunlaşan TNL Gayrimenkul Geliştirme, hizmet verdiği alanlara endüstriyel gayrimenkul danışmanlığını da ekliyor. Yeni yapılanmada sektörün önemli isimlerinden biri olan Gökhan Civan da TNL de yönetici ortak olarak yerini alıyor.

yapi.com.tr
Endüstriyel Gayrimenkul'de Yeni Bir Oyuncu

Türkiye’de gün geçtikçe büyüyen endüstriyel gayrimenkul pazarındaki profesyonel hizmet açığını gören TNL; kurulması düşünülen fabrika ve depoların yer tespiti çalışması, maliyet minimizasyon çalışmaları ve fizibilite etüdlerine kadar her konuda yatırımcılara destek olacak. TNL ayrıca, şirketlerin mevcut gayrimenkullerinin değerlendirilmesi ve geliştirme stratejilerinin belirlenmesi konusunda da danışmanlık hizmeti verecek.

Ticari gayrimenkul kavramının Türkiye'de her geçen gün daha da önem kazanmaya başladığına dikkat çeken TNL Yönetici Ortağı Emre Yazıcı, yeni yapılanma ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Son dönemlerde endüstriyel gayrimenkul alanında profesyonel hizmet anlamında bir boşluk olduğunu gördük. Amacımız hep yatırımcılara daha iyi ve kapsamlı hizmet vermek. Bu yüzden TNL olarak kendi tecrübe ve birikimimizi sektörde başarılarıyla adından söz ettiren Gökhan Civan ile birlikte değerlendirmeye karar verdik. Endüstriyel gayrimenkul alanında tüm Türkiye’de hizmet vereceğiz. Bu konuda kendimize ciddi hedefler belirledik. Yeni yapılanmayla birlikte, hedefimizi özel uzmanlık gerektiren ticari ofis ve endüstriyel gayrimenkul alanında bölge ofisleriyle yurt sathında büyümek olarak belirledik. Vizyonumuz önümüzdeki 5 sene içinde ticari ve endüstriyel gayrimenkul alanında hizmet veren ilk üç oyuncudan biri olmaktır”.

http://www.yapi.com.tr/haberler/endustriyel-gayrimenkulde-yeni-bir-oyuncu_119142.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Newlux PC Modüler Paneller

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!