Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

SGK, 12 Gayrimenkulün Satışını Yapacak

12 ilde satışı açık artırma usulüyle yapılacak gayrimenkuller için belirlenen muhammen bedel 90 bin TL ile 1 milyon 800 bin TL arasında olacak.

yapi.com.tr/AA
SGK, 12 Gayrimenkulün Satışını Yapacak

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı, 12 ilde 12 gayrimenkulün satışını açık artırma usulüyle 24-25 Haziran 2014 tarihinde yapacak.

Muhammen bedel 90 bin TL ile 1 milyon 800 bin TL arasında olacak

Gayrimenkul satışıyla ilgili ilan Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı. Buna göre, Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı, Kırşehir’in Merkez İlçesi, Samsun’un İlkadım İlçesi Sivas’ın Merkez İlçesi, Sinop’un Aycancık İlçesi, Erzurum’un Horasan İlçesi, Van ve Bilecik, Adıyaman ile Batman’ın Merkez İlçeleri, Tokat’ın Turhal İlçesi, Kars’ın Arpaya İlçesi’nde yer alan 12 gayrimenkulün satışını açık artırma usulüyle yapacak. Gayrimenkuller için belirlenen muhammen bedel 90 bin TL ile 1 milyon 800 bin TL arasında olacak. Geçici teminat bedeli ise 4 bin 500 TL ile 90 bin TL olacak. Şartname bedeli 50 bin TL olarak belirlendi.

Kurum gayrimenkul satış ihalesini yapıp yapmamakta tamamen serbest olacak. Satış ihalesi ile ilgili verilen bilgiler taahhüt niteliğinde olmayıp genel bilgi mahiyetinde olacak.

İhale dokümanı, idarenin adresinde bedelsiz olarak görülebilecek

İhaleye katılmak isteyenler, taşınmazın İhale dokümanını, İdarenin adresinde bedelsiz olarak görebilecekler. Satın alınmak istenilen gayrimenkul için belirlenen Şartname satın alma bedeli; tahsilata yetkili bankalara “Sosyal Güvenlik Kurumuna ödeme yapma” talebiyle müracaatta bulunarak, “Beyana dayalı Tahsilat” menüsünden TCKN veya Vergi Numarası ile Kurumun İnşaat ve Emlak Daire Başkanlığı adresinden alınması zorunlu olacak.

İhale Komisyonuna bizzat müracaat edilerek ihaleye iştirak edilecek. Posta ve başka yöntemlerle ihaleye iştirak edip ihaleye katılmayan teklif sahibinin teklifi son ve kesin teklif olarak kabul edilecek. İhale gün ve saatinden sonra İdareye ulaşan teklif ve belgeler değerlendirmeye alınmayacak.

ETİKETLER: gayrimenkul SGK
http://www.yapi.com.tr/haberler/sgk-12-gayrimenkulun-satisini-yapacak_121366.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!