Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Entegre'den Turuncu Paket


30 yıldır faaliyette olan Entegre Harç San A.Ş. sahip olduğu bilgi birikimi,teknoloji ve tecrübe ile en üst kalitede Alçı ve Çimento esaslı sıvalar, Tamir harçları,Yapı Kimyasalları, Seramik yapıştırıcılar, Derz dolguları ve Kireç üretimini gerçekleştiriyor.

 

Geçmişteki başarılarını  dış cephe mantolama sistemlerine de taşımak isteyen Entegre,mantolama paketini oluşturan diğer komponentleri de aynı mükemmellik ile buluşması için gereken araştırma ve geliştirme çalışmalarını tamamladı.

 

Dış cephe ısı yalıtım sistemlerinin arzu edilen kaliteye ulaşabilmesi için, paketin içerisinde yer alan tüm malzemelerin en üst kalitede ve birbiri ile uyumlu olmaları gerekir.

 

Mantolama olarak da anılan ince sıvalı yalıtım sistemlerinin ortaya çıkması, yapıştırma harcı ve ince sıva teknolojilerinin gelişmesi ile mümkün oldu.

 

Sonuç olarak,dış cephelerde tamamen güvenilir ve en üst kalitede bir mantolama sistemi olarak Turuncu Paket ortaya çıktı.

 

 

Neden Turuncu Paket?

 

 

  • Enerji Tüketimini Azaltır
  • Çevrenin Korunmasına Katkı Sağlar
  • Geniş bileşen  yelpazesi  ile her türlü çözüm sağlar
  • Isıl Konfor sağlar
  • Ekonomiktir
  • Sağlıklıdır.

 

Dört mevsimin yaşandığı ülkemizde, ısıtmanın yanı sıra soğutma ihtiyacıda gün geçtikçe artıyor. Konutlarda kaybedilen  veya kazanılan enerjinin büyüklüğü, ısıtma ve soğutma amacı ile tüketilen  enerji miktarını belirlediginden, enerji tasarrufu saglamak için yasadıgımız alanın ısı kaybı/kazancını azaltmak gerekir.  Buda ancak binaların dış cephelerine uygulanacak ısı yalıtımı ile mümkündür. Entegre Turuncu Paket ile enerji tüketiminizi azaltabilirsiniz.

 

Geniş bileşen  yelpazesi  ile her türlü çözüm sağlayan Turuncu Paket, uygulandığı binalarda sağladığı enerji tasarrufu sayesinde çevre ve doğanın korunmasına da katkıda bulunuyor.

 

İç yüzey sıcaklıkları ile ortam sıcakları arasındaki farkı azaltarak yaşadığımız mekanlarda ısıl konforu sağlar. Evlerde oluşan küflenme, siyah leke ve mantar oluşumasına neden olan terlemeyi önlemek suretiyle de hem konforlu hem de saglıklı yaşam alanları oluşturuyor.

 

Entegre 2008 yılı başında pazara sunulan “Turunucu Paket”   hem hafif olması sonucu kullanımındaki kolaylık hem de ısı geçişine karşı gösterdiği yüksek direnç sebebi ile günümüz yapılarının vazgeçilmez bir parçası olmaya aday.


http://www.yapi.com.tr/haberler/entegreden-turuncu-paket_95755.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Sikalastic®-835 I

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!