Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Schneider Electric Akıllı Yaşam Teknolojileri


Teknolojiyle birlikte çağdaş yaşamın bir gereksinimi haline gelen konfor, güvenlik ve enerji tasarrufu gibi unsurlar günlük yaşamın vazgeçilmezleri olmaya başlıyor.

 

Bu beklentiler gözönünde bulundurularak geliştirilen Schneider Electric Akıllı Yaşam Teknolojileri, gereksinimlerinizi biliyor; bu doğrultuda Merten EIB-KNX çözümlerini sunuyor.

Ev, büro yaşamıyla sınırlandırılan akıllı yaşam konsepti, Schneider Electric ile yaşamınızın her anına, herkesin kolaylıkla kullanabileceği bir teknoloji olarak entegre ediliyor.

Schneider Electric güvencesi ile...


Bu konfor kablosuz da yaşanır... Merten CONNECT kablosuz çözümler:


Schneider Electric, artık içerisinde yaşanan mekânları da sizi sıkıntıya sokmadan akıllandırabiliyor. Schneider Electric, yeni radyo teknolojilerini kendi ürün gamına entegre ederek Merten CONNECT ürün ailesini sunuyor.


Yerinizden kalkmadan akıllı kumandanızla hem evinizi hem uzaktan kumandalı cihazlarınızı denetleyebileceksiniz. Kablosuz anahtarlarınızı dilediğiniz yere yerleştirebiliyor olmanın rahatlığını yaşayacaksınız. Üstelik hiçbir kırım işlemi yapmadan.


Evinizdeki bütün denetimleri çok rahatlıkla Merten CONNECT merkezi denetim ünitesi üzerinden yapabilirsiniz. Dilerseniz internet üzerinden evinize bağlanıp bütün cihazlarınızı izleyip denetleyebilirsiniz.


http://www.yapi.com.tr/haberler/schneider-electric-akilli-yasam-teknolojileri_95757.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!