Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Form, Eurovent’in Yıllık Genel Kurul Toplantısına Katıldı

Form Şirketler Grubu; enerji verimliliği, küresel ısınma ve çevre konularına odaklanan Avrupa iklimlendirme dernekleri birliği Eurovent’in Portekiz’in Braga şehrinde düzenlenen yıllık genel kurul toplantısına katıldı. Toplantıda iklimlendirme sektöründeki son durum ve küresel ısınmanın sektörü nasıl şekillendirdiği konuları ele alındı.

yapi.com.tr
Form, Eurovent’in Yıllık Genel Kurul Toplantısına Katıldı

10 yılı aşkın bir süredir Avrupa, Afrika ve Orta Doğu’dan iklimlendirme sektörü temsilerini bir araya getiren, 14 üye ülkenin yanı sıra üye olmayan ülkelerden ise firmaların 1.000’den fazla temsilcisinin bağlı olduğu Eurovent, bu yıl da yıllık genel kurul toplantısında sektörün global çaptaki nabzını tutan analizler ve saptamalar gerçekleştirdi.

Enerji verimliliği, küresel ısınma ve çevre konularında Avrupalı üreticilerin gelişen teknoloji ve trendlere uyumluluğu konularında çalışan Eurovent tarafından düzenlenen toplantıya 54 yıldır Türkiye’deki iklimlendirme sektörü firması Form Şirketler Grubu’nu temsilen Yürütme Kurulu Başkanı Tunç Korun katılım gerçekleştirdi.

Dünyanın hemen her yerinden sektör profesyonellerinin katıldığı etkinlikte global dinamikler mercek altına alınarak her ülkenin yerel dinamikleri doğrultusunda nasıl işlenebileceği konusunda değerlendirmelerde bulunuldu. Bunun yanı sıra iklim değişikliği etkenlerinin başında gelen karbon ayak izi salınımın önüne geçmek adına global çapta alınan kararlar masaya yatırıldı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/form-euroventin-yillik-genel-kurul-toplantisina-katildi_173286.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!