Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Form, İzmir’de Çözüm Ortaklarıyla Buluştu

Form Şirketler Grubu, iştirakleri arasında yer alan Form Endüstri Tesisleri’nin İzmir’deki fabrikasında çözüm ortaklarıyla bir araya geldi. Form Şirketler Grubu’nun ilkini gerçekleştirdiği eğitim ve bilgilendirme toplantısında, Form Endüstri Tesisleri’nin ürün gamında yer alan inovatif ürünler tanıtıldı.

yapi.com.tr
Form, İzmir’de Çözüm Ortaklarıyla Buluştu

Form Şirketler Grubu iştiraklerinden Form Endüstri Tesisleri, farklı sektörlerden çözüm ortaklarının davetli olduğu eğitim ve bilgilendirme toplantısının ilkini hayata geçirdi. 15 firmanın temsilcilerinin katıldığı ve Form Endüstri Tesisleri’nin İzmir’deki fabrikasının ev sahibi olduğu etkinlikte Form’un yenilikçi ürünlerinden Duman Tahliye Sistemleri standartları ve belgelendirilmesi hakkında detaylı bilgiler paylaşıldı.

Bunun yanı sıra yine Form markalı inovatif ürün gamı ve bu ürünlerin rakiplerle olan farkları toplantının önemli konu başlıkları arasında yerini aldı. Eğitimlerde, bu ürün gamında yer alan; Sunvia Doğal Gün Işığı Aydınlatma Sistemleri, Fes Klima Evaporatif Soğutma Üniteleri, Feschill Evaportif Ön Soğutma Sistemleri ve Troke Duman-Isı Tahliye ve Doğal Havalandırma Kapakları gibi ürünlerin özelliklerinden kullanım alanlarına ve sektörel rekabetine kadar merak edilen tüm detaylar katılımcılarla paylaşıldı.

Form Endüstri Tesisleri, eğitim ve bilgilendirme toplantılarını düzenli olarak gerçekleştirerek sektöre bir dinamizm getirmeyi hedefliyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/form-izmirde-cozum-ortaklariyla-bulustu_172241.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Dyson Airblade™ 9kJ

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!