Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Fuarlar Gaziemir'e, Kongreler Kültürpark'a

İZFAŞ Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi ve Genel Müdür Vekili Mehmet Şakir Örs, Gaziemir'de yeni fuar alanının hizmete girmesiyle birlikte Kültürpark'taki mevcut alanların kongreler için kullanılacağını bildirdi.

yapi.com.tr / AA
Fuarlar Gaziemir'e, Kongreler Kültürpark'a

İZFAŞ Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi ve Genel Müdür Vekili Mehmet Şakir Örs, İzmir'in fuarlarına yönelik düşüncelerini paylaşmak, katkı ve desteklerini almak için Türk Mühendis ve Mimar Odalar Birliği İzmir ve Ege Bölge şube başkanlarıyla bir araya geldi. Burada konuşan Örs, kentin değerli kanaat önderleri ve tüm İzmirliler ile birlikte, yerel, ulusal ve uluslararası platformlarda fuarları yeniden inşa etme arzusunda olduklarını belirtti. Fuarlarla ilgili her türlü işbirliği ve iletişime açık olduklarını ifade eden Örs, şunları kaydetti:
    
''Gaziemir yeni fuar alanı ile birlikte Kültürpark'taki mevcut alanlar kongreler için kullanılacak. Kültürpark yeniden tasarlanacak ve çok daha etkin olarak kullanması sağlanacak. Tüm bu gelişmelerin kentimiz ve bölgemiz için önem taşıdığını biliyoruz. İZFAŞ'ı yeniden yapılandırmak, böylesi yeni ve güçlü döneme hazırlamak istiyoruz. Bu yeni dönemde toplumun önde gelen kuruluşları ve bireyleri olarak sizlerin fikirlerine ihtiyacımız var.

İZFAŞ olarak bu yıl 12 fuar düzenliyoruz, yaklaşık 10 civarında da fuara ev sahipliği yapıyoruz. Bu fuarlarımızı geliştirmek ve sayısını artırmayı hedefliyoruz. Bu yıl 81'ncisini gerçekleştireceğimiz İzmir Enternasyonal Fuarı'nı bizden sonraki kuşaklarla buluşturmayı istiyoruz. İhtisas fuarlarının daha güçlü olması için üyelerine duyurulması ve tanıtılması yönünde meslek odalarından destek bekliyoruz. Her meslek odasının kendi alanı ile ilgili ihtisas fuarlarına katılmasını istiyoruz.''

ETİKETLER: ekonomi kent
http://www.yapi.com.tr/haberler/fuarlar-gaziemire-kongreler-kulturparka_91818.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!