Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

GÜNDER'de Yeni Yönetim

Uluslararası Güneş Enerjisi Topluluğu (ISES – International Solar Energy Society) Türkiye Bölümü olan GÜNDER’in Ankara'da gerçekleşen Olağan Genel Kurulu'yla 2013 – 2015 yılları arasında görev yapacak 11. dönem yönetim ve denetim kurulları belirlendi.

yapi.com.tr
GÜNDER'de Yeni Yönetim

GÜNDER Yönetim Kurulu üye sayısının 7’den 9’a çıkarılmasına ilişkin tüzük değişikliğinin de oy birliği ile kabul edildiği toplantının sonunda bir konuşma yapan Prof. Dr. Necdet Altuntop, her geçen gün üye sayısını artıran GÜNDER’in güneş enerjisi sektörünün en önemli sivil toplum örgütü haline geldiğini belirterek, yeni üyelerin katılımının GÜNDER’e güç kattığını söyledi. Yeni Yönetim Kurulu’nun sektörün tüm paydaşlarını kapsayan bir yapıda oluştuğunu vurgulayan Prof. Dr. Altuntop, “Yönetim Kurulunda üretici, tedarikçi, üniversite ve politika geliştirici (kamu) kurumların yer almasının GÜNDER’i daha etkin, çok yönlü, bütünleştirici ve güçlü kılacaktır” şeklinde konuştu.

Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor:

Ali Ezinç, Prof. Dr. Bülent Yeşilata, Faruk Telemcioğlu, Dr. Kemal Gani Bayraktar, Dr. Mete Çubukçu, Prof.Dr. Necdet Altuntop, Sebahattin Öz, Sencer Erten, Süleyman Eraslan

Denetim Kurulu

Erkin Özbek, Harun Başer, Murat Erkekel

http://www.yapi.com.tr/haberler/gunderde-yeni-yonetim_105682.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!