Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Hekim Holding, 39. İstanbul Yapı Fuarı’nda Yer Alacak

Hazır yapı sektörünün tanınmış ismi Hekim Holding; Prefabrik Yapı A.Ş., Özge Yapı A.Ş., Hebo Yapı A.Ş., Hekim Yapı A.Ş. şirketleri ve Steelin ve HekimProfil işletmeleri ile İstanbul 39. İstanbul Yapı Fuarı’na katılacak.

yapı.com.tr
Hekim Holding, 39. İstanbul Yapı Fuarı’nda Yer Alacak

Hazır yapı sektörünün öncü şirketlerini bünyesinde bulunduran Hekim Holding, 10-14 Mayıs 2016 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde gerçekleşen 39. İstanbul Yapı Fuarı’na; Prefabrik Yapı A.Ş., Özge Yapı A.Ş., Hebo Yapı A.Ş., Hekim Yapı A.Ş., Steelin ve HekimProfil ile katılıyor.

Hekim Holding Yönetim Kurulu Üyesi İdari ve Mali İşler Başkan Yardımcısı Aydan Hekim, "Ülkemizi ve tüm dünyayı ekonomik anlamda zor bir yıl bekliyor. 2016 her sektörden yatırımcı için zorlayıcı bir yıl olacak. Ancak, Hekim Holding ve grup şirketlerimiz olarak 2016 yılında da yatırımlarımızı yapmaya ve ürünlerinizi daha geniş coğrafyalara ulaştırmaya devam edeceğiz" ifadesini kullandı.

Grup şirketlerinin yerli ve yabancı sektör profesyonelleri ile en önemli buluşma noktalarından biri olan Yapı Fuarı’na uzun yıllardır katıldıklarını kaydeden Aydan Hekim, "İstanbul Yapı Fuarı dışında yurt genelinde ve dünyanın hemen hemen her yerinde bir çok fuara katılıyoruz. Ancak İstanbul Yapı Fuarı hem şirket bazında hem de ziyaretçi bazında katılımın üst seviyede olduğu bir organizasyon. Katılım gösterdiğimiz her fuarda sektöre kazandırdığımız ilkler ile fuar ziyaretçilerinin ilgi odağı oluyoruz. Ekonomik anlamda dünya çapında zor bir yıl olmasına rağmen bu yıl fuarda beş stantla birlikte yer almanın ayrı bir gururunu yaşıyoruz"  dedi.

Hekim Holding olarak; 8 şirket, 8 işletme, 170.000 m²’lik üretim alanı, 17.000 m²’lik  hazır yapı tanıtım alanı, 1.000'den fazla çalışanı, 6 kıtada 100'e yakın ülkeye ihracatı, yurt içi ve yurt dışında 100'den fazla bayisi ve 42.000'in üzerinde referansı ile gelişimi desteklediklerini vurguladı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/hekim-holding-39-istanbul-yapi-fuarinda-yer-alacak_144280.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!