Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Hekim Holding'e Bir Haftada Üç Ödül Geldi

Türk yapı sektörünün önemli isimlerinden Hekim Holding bir hafta içinde üç ödül birden aldı.

yapı.com.tr
Hekim Holding'e Bir Haftada Üç Ödül Geldi

10-14 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşen 39'uncu Yapı Fuarı'nda 4 şirket 2 işletmesi ile birlikte toplamda 505 metrekare alana kurduğu 5 stantta, iki ödüle birden layık görülen Hekim Holding, bir diğer ödülünü de İDDMİB (İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği) den aldı.

İDDMİB'in 6.000 üyesi arasından 2015 ihracat rakamlarına göre "Metallerden Eşyalar" kategorisinde Hekim Holding şirketlerinden Prefabrik Yapı A.Ş  üçüncülük ödülünü aldı. Prefabrik Yapı A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Tolunay yaptığı açıklamada, "Daha iyi hedeflere ulaşmak için alınan ödüller en iyi motive aracıdır. İhracat rakamlarımızı ve hedeflerimizi her yıl katlayarak büyütmeye devam edeceğiz" dedi.

Yapı Fuarı - Turkeybuild'in geleneği haline gelen Altın Mıknatıs "Stand Tasarımı Ödülleri"nde Hekim Holding şirketlerinden Prefabrik Yapı A.Ş.'nin markalarından olan Hekim Profil - Steelin stantları ile Hekim Yapı A.Ş stantları ikincilik ödülünü kendi arasında paylaştı.

Tasarım ödüllerinde ürünün stantla ilişkilendirilmesine önem veren jüri üyeleri seçimini Hekim Holding stantları üzerinden yaptı. Stant tasarımlarının tamamında Hekim Yapı A.Ş.'nin Hekimboard markalı Fibercement Doğal Çimento Levha ürünlerinin kullanılması; Hekim Profil-Steelin standının çelik profillerin kaplanmadan önce ve kaplandıktan sonraki aşamalarının aynı stantta sergilenmesi her iki firmaya ikincilik ödülünü getirdi. Ayrıca tasarımda çelik profillerin sürdürülebilir, ekolojik ve yenilenebilir ürünler olmasının anlatılması, profillerden oluşan ağaç figürünün tasarımla bir bütünlük sağlaması ilgi gördü.

Hekim Yapı A.Ş.'nin standını Su Mimarlık’ın mimarı Sıla Uzundurukan tasarlarken, Hekim Profil-Steelin tasarımını Prefabrik Yapı A.Ş.'nin kendi mimarlarından Yeliz Uzunyurt tasarladı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/hekim-holdinge-bir-haftada-uc-odul-geldi_144853.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Newlux PC Modüler Paneller

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!