Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

İBB 3 Lüks Aracı Müzayede ile Sattı

İBB şirketi KİPTAŞ’ın tarihinde ilk kez düzenlediği halka açık müzayedede, önceki dönemde İBB'nin üst düzey yönetimi tarafından kullanılan şirkete ait 3 lüks araç da satıldı.

yapi.com.tr
İBB 3 Lüks Aracı Müzayede ile Sattı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştirak şirketlerinden KİPTAŞ; bugün (24 Ekim 2019) 28 dükkan, 19 arsa ve 3 lüks araç için açık artırma usulü ile müzayede düzenledi.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun seçim kampanyasından itibaren gündeme getirdiği ve göreve geldikten sonra da 730 adedini iade ettiği ihtiyaç fazlası kiralık araçlar nedeniyle müzayedenin en ilgi çeken kısmı satışa çıkarılan 3 lüks araç oldu. Sözcü'den Özlem Güvemli'nin haberine göre; KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt, daha önce yaptığı açıklamada maliyeti şirkete yük getiren 3 lüks aracı tasarruf etmek ve kaynak yaratmak amacıyla satışa çıkaracaklarını açıklayarak bu araçların daha önceki dönemde KİPTAŞ üzerinden İBB’nin üst düzey yönetimine verilen araçlar olduğunu söylemişti.

Lüks araçlar müzayedenin ilk oturumunda açık arttırma ile satıldı. Müzayedenin öğleden sonraki oturumundan 28 dükkan ve 19 arsa açık arttırma ile satışa sunuldu. Müzayededen elde edilen gelir kentsel dönüşüm ve sosyal konut projelerinde kullanılacak.

Haberin tamamına linkten ulaşılabilir.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ibb-3-luks-araci-muzayede-ile-satti_175731.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!