Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

İETT'nin Otobüs İhalesi Otokar'ın

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü'nün, 250 adet dizel yakıtlı solo tip otobüs ve 73 kalem yedek parça alımını içeren ihalesi Otokar lehine sonuçlandı.

yapi.com.tr / AA
İETT'nin Otobüs İhalesi Otokar'ın

Otokar Otomotiv ve Savunma Sanayi AŞ'nin, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlanan açıklamasında, İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü'nün ihtiyacı doğrultusunda açılan otobüs ihalesinin Otokar lehine sonuçlandığının şirkete tebliğ edildiği belirtildi. Sözleşmenin imzasının, gerekli prosedürel işlemlerin yerine getirilmesi ile gerçekleşeceği dile getirilen açıklamada, şunlar kaydedildi:
     
''İhale 41,3 milyon Avro bedelli olup 250 adet dizel yakıtlı solo tip otobüs, yedek parça ve araçların 5 yıllık bakım ve idamesini kapsamaktadır. Bu ihale ile birlikte 26 Temmuz 2012 ve 12 Ekim 2012 tarihlerinde KAP üzerinden kamuya duyurulan İETT ile yapılan ihale neticeleri toplamı 750 adet araç ve 124,8 milyon Avro bedele ulaşmıştır. Teslimatlar 2012 yıl sonunda başlamış olup, 2013 yılının ilk yarısında tamamlanacaktır''.

http://www.yapi.com.tr/haberler/iettnin-otobus-ihalesi-otokarin_103698.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!