Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

İş GYO'nun Projeleri Azerbaycan’da Görücüye Çıktı

Bu yıl ilk kez düzenlenen Azerbaycan Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı (RECEXPO)’nda İş GYO, Manzara Adalar ve İstanbul Finans Merkezi (İFM) projelerini tanıtıyor.

yapı.com.tr
İş GYO'nun Projeleri Azerbaycan’da Görücüye Çıktı

17‐19 Aralık 2015 tarihleri arasında Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de gerçekleşen Azerbaycan Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı, Ortadoğu, Körfez ve Kafkas ülkelerindeki inşaat sektörünün önemli isimlerini ve marka projelerini Azerbaycan’a tanıtmayı hedefliyor. Azerbaycan’da sektöründeki ilk profesyonel fuar olma özelliğini taşıyan organizasyonda İş GYO, Kartal Manzara Adalar ve İstanbul Finans projelerini Azeri yatırımcılarla buluşturuyor.

Azerbaycan, 2015 Ocak ve 2015 Ekim tarihleri arasında Türkiye’de en çok gayrimenkul alımı yapan ilk 10 ülke arasında 6. sırada yer alıyor. Bu dönemde yabancılara satışı yapılan toplam 18.567 konutun 645 tanesinin Azerbaycan uyruklu vatandaşlar tarafından alındığı belirtiliyor.

Kartal’da yükselen Manzara Adalar’da 1+0 dairelerden 5+1’e kadar değişen konut tipleri, ofis ve ticari nitelikli alanlardan oluşan farklı seçenekler bulunuyor. Yaklaşık 645 milyon TL proje değeri olan Manzara Adalar’ın, 2018 yılının ilk çeyreğinde teslim edilmesi hedefleniyor.

Dünyanın en büyük 5 finans merkezinden biri

İş GYO tarafından İstanbul, Ataşehir’de satın alınan ve İstanbul Uluslararası Finans Merkezi kapsamındaki arsa üzerinde çalışmalar başladı. Ofis ve ticari nitelikli alanların olacağı projenin temelini atan İş GYO hali hazırda İstanbul Uluslararası Finans Merkezi Projesi’nde inşaata başlayan iki firmadan biri.

Geliştirilecek projenin İFM’nin merkezindeki konumu projeyi son derece değerli kılıyor. Bu proje ile İş GYO kira gelirlerinin ise 100 milyon doları aşması bekleniyor. Dünyanın en büyük 5 finans merkezinden biri olmayı hedefleyen, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’ndeki projenin tasarım ve mimarlık çalışmaları HOK&DOME tarafından yürütülüyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/is-gyonun-projeleri-azerbaycanda-gorucuye-cikti-_140881.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!