Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

İstMarina Projesinin Ofisleri Satışa Çıkıyor

DAP Yapı ve Emlak Konut GYO ortaklığında Kartal’da gerçekleştirilen İstMarina projesindeki ofis alanları satışa çıkıyor.

yapı.com.tr
İstMarina Projesinin Ofisleri Satışa Çıkıyor

DAP Yapı tarafından İstanbul’da kentsel dönüşümün en yoğun yaşandığı ilçelerden biri olan Kartal sahilinde inşa edilen İstMarina’nın ofisleri için ön talep dönemi başlıyor. TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO iş birliği ile geliştirilen projedeki ofis alanları 100 bağımsız bölümden oluşuyor. İstMarina’nın ofisleri, deniz ve Adaları görecek.

Ön talep dönemi başlayan ticari ünitelerin büyüklüğü 40 ile 75 metrekare arasında değişiyor. Dünya Gazetesi'nden Yavuz Karaman'ın haberine göre, ön talep döneminde avantajlı fiyatlardan yararlananların önümüzdeki dönemde çok kazançlı çıkacağını belirten DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “İstanbul’un şu anda yatırım değeri en yüksek bölgelerinden biri kuşkusuz Kartal” dedi.

Ziya Yılmaz, Kartal’ı ve çevresini bu denli değerli kılan etkenlerin bulunduğunu anlatarak, şunları dile getirdi: “Her şeyden önce bölgenin yanı başında Sabiha Gökçen Havalimanı var. Bu sayede dünyaya erişim çok kolay. Türkiye’nin büyük şirketlerinin yönetim yerleri Kartal ve çevresinde. İş dünyasının yanında, markalı konut projelerinin merkezi de Kartal oldu. İnsanlar Kartal’dan sadece yatırım yapmak için değil, ailesiyle birlikte yaşamak için de ev ve ofis satın alıyorlar” diye konuştu. Bugüne kadar yapılan ve planlanan yatırımlarla beraber Kartal’da fiyatların katlanarak arttığını dile getiren Yılmaz, DAP Yapı ve Emlak Konut GYO ortaklığında Kartal’da gerçekleştirilen İstmarina projesindeki ofis alanları satışa çıkıyor. Bölgenin dönüşümünü önemli oranda tetikleyecek olan projedeki ofisler metrekaresi 6 bin 800 liradan satılıyor. “Kartal ve bu bölgede gayrimenkul alımı, rekor prim oranıyla kazançlı yatırıma dönüşüyor. Bölgedeki gelişmelere baktığımızda Kartal’ın ve çevresinin hem bugününün, hem de yakın geleceğinin parlak olduğunu söyleyebiliriz.”


Ziya Yılmaz, Anadolu Yakası’nda sahil şeridinde yapılan düzenlemelerin bölgenin değerini artırdığını vurgulayarak, bu yakanın merkezi olması planlanan Kartal’ın kentsel dönüşüm projesiyle İstanbul için, uluslararası alanda da ilgi odağı haline gelebileceğini söyledi. Yılmaz, yeni merkezin metro, marmaray ve deniz ulaşımı ile İstanbul’un tüm alanlarına, Sabiha Gökçen Havalimanı ile yurtiçi ve yurtdışına bağlandığını vurguladı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/istmarina-projesinin-ofisleri-satisa-cikiyor_134068.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!