Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Ucuz Konut Hayal Olacak
BÖLÜM SPONSORU

JLL Türkiye Ekibi 2014'te %33 Büyüyecek

JLL Türkiye’nin büyüyen proje portföyü paralelinde ekibi de genişliyor. Önümüzdeki bir yıl içerisinde yüzde 33 büyüyerek çalışan sayısını 400'e çıkarmayı hedefleyen şirket; böylece Türkiye’de faaliyete başladığı 2007 yılından bu yana 12 kat büyümüş olacak.

yapi.com.tr
JLL Türkiye Ekibi 2014'te %33 Büyüyecek

Bugün 300 kişiyle hizmet sunan JLL Türkiye, Türkiye’nin yanısıra bölge ülkelerini de kapsayan hedefleri doğrultusunda önümüzdeki bir yıl içerisinde çalışan sayısını yüzde 33 oranında artırarak 400 kişinin üzerine çıkarmayı hedefliyor. JLL Türkiye Operasyon ve Finans Direktörü Volkan Müller, “2007 yılında 35 kişi olan ekibimizde, bugün 300’e yakın arkadaşımız görev yapıyor. Önümüzdeki bir yıl içerisinde bu rakamın 400 kişiyi aşacağını öngörüyoruz. Böylece JLL, Türkiye’de faaliyet göstermeye başladığından bu yana ekibini yaklaşık 12 kat büyütmüş olacak” dedi.

Volkan Müller, JLL’in dünya çapında 75 ülkede 52 bin 700 çalışanı bulunduğuna dikkat çekerek; hızla yükselen bir pazar olan Türkiye’nin, şirketin küresel hedefleri içerisinde önemli bir konumu bulunduğunu belirterek şunları söyledi:

“Bizim hedefimiz, JLL Türkiye’yi bölgedeki diğer ülkeler için de bir merkez haline getirmek. JLL’in sahip olduğu küresel know-how ve Türkiye pazarındaki kanıtlanmış başarısı, çevre ülkelerin de dikkatinden kaçmıyor. Kaliteli, ayrıntılı ve verimli hizmet sunma yolunun tam anlamıyla profesyonel bir ekiple hareket etmekten geçtiğini çok iyi biliyoruz. Bu nedenle de ekibimizi küresel çaptaki gelişmeleri özümseyecek ve Türkiye’nin yanı sıra bölge ülkelerdeki projelerde de görev alabilecek arkadaşlarımızdan oluşturuyoruz. Kurum kültürümüzün en önemli parçası olarak gördüğümüz şirketimizin etik anlayışı paralelinde, alanında uzman, farklı bakış açıları ve vizyonlarla bizi hep bir adım daha ileriye taşıyacak şekilde ekibimizi büyütme ve onlarla uzun dönemli beraber çalışma hedefiyle hareket ediyoruz”.

JLL Türkiye, geçtiğimiz Nisan ayında Etik Değerler Merkezi’nin (EDMER) gençlere örnek olacak şirket ve yöneticileri ödüllendirmek ve etik bilincini yaygınlaştırmak amacıyla verdiği ETİKA 2013 Türkiye Etik Ödülleri'ni almaya hak kazanmıştı. JLL aynı zamanda Ethisphere Enstitüsü’nün her sene açıkladığı dünyanın en etik 100 şirketi arasında yer alıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/jll-turkiye-ekibi-2014te-33-buyuyecek_121063.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!