Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 

Jones Lang LaSalle'ye Yeni Marka İmajı ve Logo

Jones Lang LaSalle, şirket ismi ile birlikte logosunu değiştirdi. Tüm dünyada şirket isminin telaffuzunu kolaylaştırma ve dijital uygulamalara ve mobil kanallara daha kolay uyum sağlama hedefiyle yola çıkan Jones Lang LaSalle şirket, adını 'JLL' olarak kısaltırken; logosunu da yeni marka imajına göre uyarladı.

yapi.com.tr
Jones Lang LaSalle'ye Yeni Marka İmajı ve Logo

Şirket isminin JLL olarak kısaltılması, 200 yılı aşan geçmişe sahip JLL'nin geniş uzmanlığıyla birlikte birden fazla pazarda gerçek anlamda global bir şirket olduğunun vurgulanması açısından önem taşıyor. Değişim ayrıca, farklı ülkeler, diller ve kanallarda, özellikle dijital ve online kullanımda aynı logo ile iletişimi hedefliyor.

JLL Global Pazarlama ve İletişim Direktörü Charles Doyle, “JLL olarak gerçekleştirdiğimiz değişimle, kurum kültürümüz, bütünlüğümüz ve müşterilerimize, çalışanlarımıza ve yatırımcılarımıza sağladığımız gerçek değer aynı şekilde devam edecektir. JLL, dünyanın neresinde olursa olsun, hizmet verdiğimiz her yerde kolay telaffuz edilmekte, hatırlanmakta ve bizi temsil etmektedir. Global’de kıtaları 3’lü bloklama (Amerika kıtası, EMEA dediğimiz bölge ve Asya Pasifik) ile kapsama amacımızın sembolik bir görünümü olan 'The JLL ‘Worldmark’ logosu, yerel kökenlere ve birden fazla alanda uzmanlığa sahip, hizmetlerimize ihtiyaç duydukları her yerde müşterileriyle işbirliği içerisinde çalışan global bir şirketi sembolize etmektedir” dedi.

JLL Türkiye Ülke Başkanı Avi Alkaş ise, “Kurumsal markamızdaki bu yenilenme sayesinde, yeni logomuzun Türkçede daha kolay telaffuz ve de bilinirlik konusunda bize yarar sağlayacağına inanıyorum” diye belirtti.

http://www.yapi.com.tr/haberler/jones-lang-lasalleye-yeni-marka-imaji-ve-logo_118118.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Newlux PC Modüler Paneller

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!