Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 

JLL Türkiye Ofis ve Lojistik Departmanı 2014'e Hızlı Başladı

JLL, gerçekleştirdiği ofis işlemleriyle 2014’e hızlı başladı. 2014'ün ilk üç ayında birçok prestijli ve metrekare olarak büyük işlemlere imza atan JLL, toplam 14 bin 399 metrekarelik ofis kiralama işlemini gerçekleştirdi.

yapi.com.tr
JLL Türkiye Ofis ve Lojistik Departmanı 2014'e Hızlı Başladı

JLL Türkiye Ofis ve Lojistik Departmanı'nın 2014 ilk çeyreğinde kiralama yaptığı sektörlerinde öncü şirketler arasında 10 yerli ve yabancı firma bulunuyor. JLL Ofis ve Lojistik Departmanı, ilk çeyreğin en önemli işlemlerinden olan Amerikalı lider ilaç firmasının Levent 199’daki 3 bin 936 metrekarelik ve Amerika’nın önde gelen sigorta firmasının Orjin Maslak projesindeki 4 bin 260 metrekarelik taşınma işlemlerini mal sahibi danışmanlığı ve kiracı temsilciliği hizmetleriyle başarıyla tamamladı. İstanbul ofis pazarında, 'Merkezi İş Alanı' (MİA) alt pazarının en önemli merkezlerinden Levent ve Maslak'ta gerçekleşen bu işlemler neticesinde JLL, bu bölgelerdeki en yüksek ofis kira bedeli eğilimini belirlemiş oldu.

İstanbul'un Türkiye’nin en gelişmiş ve en hareketli ofis pazarı olma özelliğini korurken, birçok ulusal ve uluslararası firmanın da tercihi olmayı sürdürdüğünü vurgulayan JLL Türkiye Başkanı Avi Alkaş,  yılın ilk üç ayında yapılan işlemleri için şu değerlendirmeyi yaptı:

“Bu durum ofis alanlarına olan talebin artmasını tetiklerken, ofis amaçlı olarak konumlanan, kalitesi yüksek ofis alanları da önem kazanmıştır. İstanbul'da ofis işlemlerinin JLL'nin öncülüğünde gerçekleşirken şirketimiz, kurumların çalışma alanındaki verimliliğini artıracak ihtiyaçlara doğru çözümleri üretmeye çalışmaktadır. O nedenle 2014’ün ilk üç ayında yaptığımız 14.399 m²’lik ofis işlemi, bizim için oldukça önemlidir”.

http://www.yapi.com.tr/haberler/jll-turkiye-ofis-ve-lojistik-departmani-2014e-hizli-basladi_119138.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Newlux PC Modüler Paneller

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!