Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Kadir Topbaş'tan Boğaziçi Köprüsü İtirafı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Boğaziçi Köprüsü'nün güvenliği açısından 17 Kasım'da yapılacak Vodafone İstanbul Maratonu'na katılanları gruplara bölüneceğini söyledi.

yapi.com.tr
Kadir Topbaş'tan Boğaziçi Köprüsü İtirafı

Cihan'ın haberine göre, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 17 Kasım’da yapılacak olan Vodafone İstanbul Maratonu’nda bir takım değişikliklere gidildiğini belirtti. Topbaş, halk koşusunun gruplar halinde yapılacağını söyledi.

Beylikdüzü, Avcılar ve Esenyurt’ta hizmet verecek 100 yeni otobüsün İETT filosuna katıldığı tören sonrası konuşan Kadir Topbaş, geçen sene Avrasya Maratonu’nun ismini değiştirdiklerini söyledi. Topbaş, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bazı değişimlerle yapıyoruz. Kent reklamı için böyle bir düzenleme yaptık. Biraz daha farklı başlangıç olacak, kente önemli bir katkı sağlayacak. 30 bin civarında maratoncunun katılımı bekliyoruz. Belki de artacak. Halk koşusu olarak da 100 binin üzerine çıkacak. Köprü güvenliği açısından da halk koşusunda bunu bölerek zaman aralıklarıyla köprüyü geçmeye sağlıyoruz. Köprüde endişe verici bir durum çıkmasın diye. İstanbul için önemli bir kazanım olduğunu düşünüyorum. TRT tarafından canlı yayın sağlanacak.”

Maraton öncesi bir takım önlemler alındığını kaydeden Topbaş, “Yeni düzenlemeler yapılıyor. İkinci köprüyü kullanacak şekilde düzenlemeler yapılıyor. Geçen 15 dakikalık 2-3 grup halinde köprüye giriş yaptırdık. Bu yıl da buna benzer bir düzenleme yapılacak. Bu etkinliğin reklam değeri ölçülemeyecek kadar büyük” ifadelerini kullandı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kadir-topbastan-bogazici-koprusu-itirafi_113869.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!