Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Kalekim’in Yeni Markası: Bi’Boya

Kalekim’in, yeni hayata geçirdiği, “Boya internette” sloganıyla pazara sunulan Bi’Boya, e-ticaret sistemiyle hayatı kolaylaştıran, enerjik ve güvenilir bir marka olarak sektörde yerini aldı.

yapi.com.tr
Kalekim’in Yeni Markası: Bi’Boya

Bu yıl 62. yılını kutlayan Kale Grubu’nun şirketi Kalekim, boya sektörüne Bi’Boya isimli yeni bir marka kazandırdı. Kalekim’in ilklere imza atmaya devam ettiğini belirten Kalekim Genel Müdürü Altuğ Akbaş, “Uzun çalışmalar ve araştırmalar sonucunda, boya sektöründe yepyeni bir adım attık ve tüm boya ürünlerimizi Bi’Boya markasıyla üretmeye başladık. Bi’Boya ile aynı zamanda yeni dijital uygulamalarımızı da hayata geçirdik. Bi’Boya, sadece bir boya markası olmanın ötesinde, ülkemizde online satış yapan bir boya platformu oldu” dedi.

Balıkesir’deki Kalekim fabrikasında boya üretimine ağırlık vereceklerini vurgulayan Altuğ Akbaş, şunları söyledi: “Yapı kimyasallarının her dalında üretim yapan Kalekim olarak, 45 milyon lira yatırımla hizmete açtığımız Balıkesir fabrikamızda, boya alanında üretimi tek merkeze toplayıp büyüterek yeni bir faza geçtik. 7’nci fabrikamız Balıkesir’de konsolide ettiğimiz boya üretimimizi, Bi’Boya markamızın altında yeni bir soluk ve iş modeli ile büyüteceğiz.”

Altuğ Akbaş

Bi’Boya, Kalekim’in yeni dijital uygulamalarıyla tüketici ve profesyonellerle buluşuyor. Günümüz trendleri ve tüketici ihtiyaçları gözetilerek geliştirilen boya ürünleri ile tüketiciler, ustalar, profesyoneller ve bayilerin beklentilerinin kusursuz bir şekilde karşılanması hedefleniyor. Bi’Boya’nın odağında tüketici memnuniyeti bulunuyor. Ustaların mesleki bilgi ve becerilerini de geliştiren online sistem, aynı zamanda tüketicinin hayatını kolaylaştırıyor. Bu sistem sayesinde kadınlarda , kimsenin yardımına ihtiyaç duymadan rahatlıkla boyasını seçip, nitelikli ustalara ulaşabiliyor.

Boya ve seramik ustalarının dahil olduğu cep telefonu uygulaması Bi’Usta; tüketicileri, ustalarla bir araya getiriyor. Tüketici, evinin veya işyerinin iç ve dış mekanlarını boyatmak için Bi’Usta sistemine giriyor ve sistemdeki ustalardan ücretsiz keşif hizmeti alıyor. Tüketiciler Bi'Usta’yı indirip hizmet almak istedikleri işi ve alanı seçiyor. Alan bilgilerini girip (kaç metrekare, kaç oda gibi) teklif bekliyor.

Kalekim Usta Kulübü'ne üye olduktan sonra sisteme dahil olan ustalar ise Bi’Usta Kurumsal’da profillerini oluşturup; evini, işyerini boyatmak isteyen kullanıcılara teklif veriyor. Müşteri ile anlaştıktan sonra hemen işe koyuluyor. Bu sistemde tüketiciler ustaları puanlayabiliyor, böylece ustanın sistem içerisindeki puanı artıyor. Ayrıca Bi’Usta sisteminde ‘Garantili Usta’lar da bulunuyor. Seramik uygulaması yaptırmak isteyenler, dilerlerse Garantili Usta’lardan da teklif alabiliyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kalekimin-yeni-markasi-biboya_172197.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!