Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Kaleseramik ve Gorbon'dan İşbirliği

Türkiye seramik sektörünün öncü kuruluşu Kaleseramik, bu yıl kendisi gibi 60. yılını kutlayan pazarın önemli markalarından Gorbon ile özel bir iş birliğine imza attı. Kaleseramik’in prestijli markalarının yeni mağazacılık konseptiyle sunulduğu Kale mağazalarında, artık Gorbon’un seçkin ürünleri de tüketiciyle buluşacak.

yapi.com.tr
Kaleseramik ve Gorbon'dan İşbirliği Orhan Gorbon, Okan Gedik

Bu yıl 60. kuruluş yıldönümünü kutlayan seramik sektörünün köklü kuruluşu Kaleseramik ile yine 60 yıl önce bu topraklarda doğan Gorbon arasındaki iş birliği; Kaleseramik Genel Müdürü Okan Gedik ile Gorbon Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Gorbon’un ev sahipliğinde, Pera Palace Hotel Jumeirah’ta gerçekleştirilen basın toplantısıyla duyuruldu.

Türkiye seramik sektöründe iz bırakan iki köklü markanın iş birliği sonucu, Gorbon ürünleri artık Kaleseramik’in küresel prestije sahip markaları Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kale Banyo, Edilcuoghi ve Edilgres ürünleriyle birlikte yurtiçi ve yurtdışındaki Kale mağazalarında tüketici ve profesyonellerle buluşacak.

Gorbon’un özel üretim karoları Kale mağazalarında

Gorbon’un, Kaleseramik için özel üretimle hayata geçireceği Işın, Anadolu, Giza, Akdeniz, Bursa ve Göl koleksiyonlarından oluşan karoları, 6  farklı formda ve 11 parlak renk tonunda tüketicilerin beğenisine sunulacak.   

  • Kaleseramik ve Gorbon'dan İşbirliği
  • Kaleseramik ve Gorbon'dan İşbirliği
  • Kaleseramik ve Gorbon'dan İşbirliği
  • Kaleseramik ve Gorbon'dan İşbirliği
  • Kaleseramik ve Gorbon'dan İşbirliği
  • Kaleseramik ve Gorbon'dan İşbirliği
  • Kaleseramik ve Gorbon'dan İşbirliği
  • Kaleseramik ve Gorbon'dan İşbirliği


Müşterilerin farklı ihtiyaçları tek çatı altında

Avrupa’nın 3’üncü, dünyanın 12’nci büyük seramik karo üreticisi olarak, 100 ülkede 400’ü aşkın ihracat noktasında Kale markalı ürünlerin satıldığını vurgulayan Kaleseramik Genel Müdürü Okan Gedik, “Dünyanın dört bir yanına ürünlerini ulaştıran Kaleseramik olarak, rekabette ayrışabilmek, daha fazla müşteriye ulaşmak, sunduğumuz ürün ve servislerin daha fazla tercih edilmesini sağlamak için kendimizi müşterilerin yerine koyuyoruz. Bu yaklaşımla, bir süre önce ürün teşhirinde bir dizi modernizasyon çalışması gerçekleştirerek, yeni mağazacılık anlayışıyla Kale showroom’larında değişim başlattık. Bütünsel çözümlerle müşterilerimizin beğenisini kazanacak ürünleri, sektöre yeni bir soluk getirecek vitrin, mekan ve kullanım alanları ile sunmayı amaçlıyoruz. Bugün Kaleseramik olarak, öncü ve pazar lideri markalarımızla, gerek kendi ürettiğimiz gerekse iş birliklerimizin hayata geçirdiği ürünleri mağazalarımızda bir arada sunuyoruz. Özellikle bizim gibi özgün ürünler geliştirme çabası içinde olup, tasarımı ön planda tutan ve samimi marka algısına sahip Gorbon’u, Kale ürünleri ile buluşturarak, müşterilerimizin farklı ürün taleplerini karşılamak adına önemli bir adım atıyoruz” dedi.Özel ürün seçenekleriyle sektörde fark yaratacak

“Değer ve satış hacmimizin önemli unsuru olan Kale mağazaları, müşterilerimiz için üstün değer yaratan hizmet anlayışının bir yansımasıdır” diyen Okan Gedik, şöyle konuştu:

KaleseramikKaleseramik Genel Müdürü Okan Gedik

“Kale mağazalarında ürün gruplarımızla birlikte sunulan Gorbon ürünleri, müşterilerimizin konut ve ticari alanlarda özgün mekanlar yaratmalarına yardımcı olacak. Gorbon ürünleri, Kaleseramik’in premium segment satış ağı ile tüketiciye ulaşacak. Gorbon ile hayata geçirdiğimiz yeni iş birliğiyle, hem hizmet çıtasını daha yukarı çıkaracağımıza hem de sunduğumuz özel ürün seçenekleriyle sektörde fark yaratacağımıza yürekten inanıyorum.”

Gorbon ürünleri Kale mağazaları ile daha görünür olacak

Toplantının düzenlendiği Pera Palas'taki Atatürk odasının seramiklerinin 7 sene önce Gorbon tarafından restore edildiğini dile getiren Gorbon CEO’su Orhan Gorbon, 60. yıllarını kutladıkları 2017 senesinde bir yandan kaliteli ve kendine özgü ürünlerle seramik piyasasına farklılık getirmeye devam ederken, diğer taraftan dünyada bilinen bir marka olmak üzere çalışmalar gerçekleştirdiklerini kaydetti.

GorbonGorbon CEO’su Orhan Gorbon

Türkiye seramik sektörünün lideri Kaleseramik ile işbirliği yapmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Orhan Gorbon, “Türkiye’nin seramik karo üretiminde tarihe mal olmuş markaları olarak geçmişten gelen tecrübelerimizi, kaliteli ve kendine özgü ürünlerle Kale’nin üst segment mağazalarında görücüye çıkarmak bizim için büyük önem taşıyor. Bu işbirliğiyle, Gorbon’un özel renk ve dokulara sahip niş ürünleri Kale mağazaları vasıtasıyla çok geniş bir tüketici grubu tarafından görünür olacak.” diye konuştu. Gorbon, bu ortaklığın daha da büyüyerek Türkiye markasına katkıda bulunmasını umduklarını ifade etti.

Kale’nin Türk ve İtalyan markaları ile Gorbon ürünleri tek mağazada

Gorbon ürünlerinin de yer alacağı Kale mağazalarında; seramik kaplama malzemeleri, seramik sağlık gereçleri, yapı kimyasalları, armatür, mutfak ve banyo mobilyaları, akrilik banyo küvetleri ve duş tekneleri gibi yapı ürünlerinin tamamı tek çatı altında yer alıyor.Gorbon hakkında:

Gorbon, geçmişinden gelen köklü birikimiyle sektörde yeniden faaliyet göstermeye başladı. 1963 yılında seramik karo üretimine başlayan Gorbon, bugün daha çok özel konsept ve lüks projelere yaptığı modern tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Türkiye’nin ve dünyanın önemli mimarlık ofisleriyle gerçekleştirdiği çalışmalarda, proje aşamasından başlayarak mekânın ruhuna uygun tasarımlara imza atıyor.

Gorbon ile hayat bulan yapılar arasında Atatürk Kültür Merkezi, İstanbul Çırağan Sarayı Kempinski, İzmir Büyük Efes Oteli, Çeşme Sheraton Oteli, Mekke Kapısı (Suudi Arabistan), Ruya Lokantası, Al Fattan Crystal Towers Rixos (Dubai), Datadarbar Camii (Lahor, Pakistan), Bağdat Parlamento Binası (Irak), Sultan Said Bin Taymur Sarayı (Umman) ve Babaji Restoran (Londra, Birleşik Krallık) bulunuyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kaleseramik-ve-gorbondan-isbirligi_161754.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!