Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Kordsa Global İnşaat Güçlendirme Malzemesi Kratos’u Tanıttı

Güçlendirme malzemeleri sektörünün iddialı markası Kordsa Global, 38. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’da beton güçlendirme malzemesi Kratos’u tanıttı.

yapi.com.tr
Kordsa Global İnşaat Güçlendirme Malzemesi Kratos’u Tanıttı

Kordsa Global, yapı malzemeleri ve teknolojileri alanında faaliyet gösteren çok sayıda şirketi ve sektör paydaşlarını bir araya getiren 38. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul'da beton güçlendirme malzemesi Kratos’u tanıttı. Kordsa Global’in 2014 yılında Kratos beton güçlendirme malzemesi ile inşaat pazarına girdiğini ve kısa zamanda son derece olumlu geri bildirimler aldığını dile getiren Kordsa Global İnşaat Güçlendirme İş Birimi Başkanı Hakan Öker, “Kratos, bir metreküp betonda 417 bin adet yani 24 kilometreye yakın lif bulunabilmesiyle üstün bir tokluk sağlıyor” dedi.

Kratos’un beton matriksi içinde kolayca karıştırıldığına ve iş güvenliği açısından avantaj sağladığına dikkat çeken Öker, “Kratos mikro içeriden kürleme etkisi ve üç boyutlu homojen dağılımıyla betonda etkin çatlak kontrolü yapıyor. Kratos makro ise, çelik hasır ve çelik tele ihtiyaç duymadan betonu güçlendiriyor” diyerek, kolay ve çabuk uygulanmasıyla zamandan ve maliyetten tasarruf sağlayan Kratos’un yapı sektörüne Kordsa Global kalitesini getireceğine vurgu yaptı.

Yapı sektörüne yönelik yeni bir beton güçlendirici sentetik fiber donatı olan Kratos, yaklaşık 3 bin 500 tonluk ulusal lif pazarındaki ilk yerli ürün olma özelliğine sahip. Kratos, taşıma kapasitesi, dayanım ve dayanıklılık anlamında betonu güçlendirirken; aynı zamanda çatlak oluşumunu da önlüyor. Kratos Yapısal Makro Sentetik Fiber Donatıları, bu yönüyle farklı altyapı ve üstyapı projelerinde çelik hasır ve çelik teller yerine kullanılabiliyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kordsa-global-insaat-guclendirme-malzemesi-kratosu-tanitti_130816.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Newlux PC Modüler Paneller

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!