Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Marshall'dan Yılın Rengi; Baharatlı Bal

Marshall'ın renk tasarımcıları ekibi Renklendir Hayatı sloganıyla, yılın anahtar rengini belirledi: Baharatlı Bal

yapi.com.tr
Marshall'dan Yılın Rengi; Baharatlı Bal

Marshall uzmanlarının 2018 yılı boyunca yaptığı anketler ve sosyal trend araştırmaları sonucunda, dünya genelinde tüketicilerin daha pozitif bir ruh haliyle, anı yaşamaya odaklandığını tespit etti. Araştırmanın sonucuna göre insanlar artık hayatlarında olumlu bir hava yaratacak arayış içinde ve hayallerine, arzularına odaklanmak istiyor.

Marshall yeni koleksiyonunda "Düşün", "Hayal Et", "Sev" ve "Harekete Geç" temalı renk paletleri sunarak herkese kendi ışığını keşfetmek için rehberlik ediyor. Bu temaların merkezinde anahtar renk konumunda olan çok yönlü, sakinleştirici ve doğal  sıcak amber tonundaki Baharatlı Bal, samimi bir ortam yaratırken, ortamdaki ışık ve birlikte kullanılan renk paletlerine göre daha canlı ve enerji verici alanlar oluşturuyor.

"Düşün": Bu rahatlatıcı renk paleti ısıtıcı, bal rengi tonlarındaki yılın renginin kalbini oluşturuyor, zengin nötr renklerin ve açık pembenin dokunuşuyla, yoğun bordo ve sofistike mavi ile oluşan bir karışımla kombinlenebiliyor.

"Hayal Et": Hayal Paleti huzurlu ve olgun, yine de yumuşak ve sıcak bir palet. Romantik pudra pembesi ve mavinin nazikçe yumuşatılmış birlikteliğinin Yılın Rengi ile bir araya gelmesiyle derin ve sofistike bir görünüş sunuyor.

"Sev": Bu grup, derin orman yeşili, cüretkar teal, yoğun terracotta gibi zengin pigmentli renklerle Baharatlı Bal ve açık nötral renklerden oluşuyor. Renklerin ahengiyle Sevgi Paleti, mutlu ve kucaklayan 'açık ev' atmosferi yaratıyor.