Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Medcem Çimento'ya Yeni Fabrika Direktörü

Eren Holding’in iştiraki Medcem Çimento’da Fabrika Direktörlüğü görevine Ruhi Bilge getirildi.

yapi.com.tr
Medcem Çimento'ya Yeni Fabrika Direktörü

Eren Holding’in iştiraki olan ve hem Türkiye'nin hem de Avrupa’nın en büyük çimento fabrikasına sahip Medcem Çimento’da Fabrika Direktörlüğü görevine Ruhi Bilge getirildi. Çimento sektöründe yaklaşık 22 yıldır görev alan Ruhi Bilge, teknik müdürlüklerden, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği birimlerinin koordinasyonundan sorumlu olacak.

1997 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan Ruhi Bilge, 1999 yılında profesyonel kariyerine adım attı. 1999'da Baştaş Başkent Çimento fabrikasında çalışmaya başlayan Bilge, çimento sektöründe 22 yıl boyunca değişik fabrikalarda görevler üstlendi. 2021 yılı Aralık ayında Medcem Çimento bünyesine katılan Bilge, teknik müdürlüklerden, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği birimlerinin koordinasyonundan sorumlu olacak.

*

Medcem Hakkında

Eren Holding’in bir kuruluşu olan ve Akdeniz Bölgesi’nde hem iç hem de dış pazar hedeflerine yönelik olarak kurulan Medcem Çimento, 3 yıllık bir yatırım süreci sonucunda 2015 Haziran ayında üretime başladı. Ana hedefi ihracat pazarlarına yönelmek olan Medcem Çimento fabrikasına, 13 km mesafede inşa edilen ve kendine ait Medcem Port adlı limanı ile hedef pazarlarına ulaşıyor. Medcem Çimento’nun Kamerun ve Tunus’ta öğütme tesisleri, Rusya’da ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde ise terminalleri bulunuyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/medcem-cimentoya-yeni-fabrika-direktoru_189073.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!