Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Meiller En Çok Tercih Edilen Modelleriyle Beton 2014'teydi

Meiller damperler, 17-19 Nisan 2014 tarihleri arasında Ankara’da gerçekleştirilen 6. Hazır Beton, Çimento, Agrega, İnşaat Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı’nda yer alan standında ürünlerini fuar ziyaretçileri ile buluşturdu.

yapi.com.tr
Meiller En Çok Tercih Edilen Modelleriyle Beton 2014'teydi

Almanya’nın ticari araç sektöründeki uzman dergileri Lastauto Omnibus, Trans Aktuell ve Fernfahrer okuyucuları arasında gerçekleştirilen ankette, damper sektöründe 9 senedir aralıksız olarak 'En İyi Marka' seçilen Meiller; Ankara Congresium fuar merkezinde gerçekleştirilen Beton 2014 Fuarı’nda sektörde kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen 3 farklı damper modelini sergiledi.

Meiller’in sergilediği bu araçlardan çelik yarım boru tipi yarı römork damper, dayanıklılığı ile ön plana çıkan bir ürün. Zorlu hafriyat çalışmalarında, mıcır, kum, asfalt ve inşaat işlerinde maksimum performans sağlayan bu araç, düşük işletme maliyeti ve sorunsuzluğu ile de sektörde dikkat çekiyor.

Meiller’in fuarda sergilediği bir başka ürün ise alüminyum yarı römork damper oldu. Bu model, 30 m3’lük hacmi ve düşük boş ağırlığı sayesinde yoğunluğu düşük malzemelerin nakliyesini başarıyla yaparken; kum, mıcır, asfalt gibi inşaat malzemelerinin nakliyesini de sorunsuz ve düşük işletme maliyeti ile gerçekleştiriyor.

Meiller’in standındaki son ürün ise yarım boru tipi kamyon üstü damper modeliydi. Ağır dekapaj şartlarında yüksek dayanıklı yapısıyla benzerlerinden ayrılan ürün, düşük işletme maliyetinin yanısıra hidrolik sistem avantajı ile de sorunsuz bir çalışma ortamı yaratıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/meiller-en-cok-tercih-edilen-modelleriyle-beton-2014teydi_119651.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!