Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Modoko Dev Bir Mobilya AVM'si Olacak

Modoko Mobilyacılar Sitesi’nin 2012 Olağan Genel Kurulu sonucunda Modoko’nun mobilya AVM’si olma projesi onaylandı. Dünyada bir ilkin gerçekleşeceğini söyleyen Modoko Yönetim Kurulu Başkanı Etem Özçelik, dev mobilya AVM’sinin birkaç yıl içinde hazır hale geleceğini söyledi.

yapi.com.tr
Modoko Dev Bir Mobilya AVM'si Olacak

odoko Yönetim Kurulu Başkanı Etem Özçelik başkanlığında Modoko’nun 2012 Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Bütçelerin ibraz edilmesinin ardından Modoko’nun AVM olması projesi üyelerin oylamasına sunuldu. Oylama sonucunda Modoko’nun mobilya AVM’si olma projesi onaylandı.

Modoko Yönetim Kurulu Başkanı Etem Özçelik, bu dev proje ile Modoko’nun, Türk mobilya sektörünü 50 yıl ileriye götüreceğini söyledi. Özçelik, Modoko için bugüne dek alınamayan imar iznini aldıklarını ve projenin maketinin bile hazır olduğunu belirterek, “Modoko, dünyanın ilk mobilya AVM’si olacak. Böylece mağazalarımız 5 kata kadar çıkabilecek. Projemizin maketlerini de tasarlattık. Bu dev mobilya AVM’si adeta uzay üssüne benzeyecek. İçerisinde otel, spor salonu, sinema da dahil olmak üzere sosyal hayata dair tüm ayrıntıları barındıracak. Projemizin teknik hazırlıklarına hemen başlayıp, birkaç yıl içerisinde bitirmeyi hedefliyoruz” dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/modoko-dev-bir-mobilya-avmsi-olacak_91677.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!