Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

“Önce Güvenlik Sonra İş”

Türkiye’de iş kazalarının yüzde 35’i inşaat sektöründe gerçekleşiyor. Son günlerde Anadolu Yakası’nda hayata geçireceği 105 milyon TL değerindeki iki yeni projesi ile gündeme gelen ve GYO olma yolunda ilerleyen Propa İnşaat, İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) için yoğun çalışmalarda bulunuyor. Kurumsal yapılanmasına devam eden Propa İnşaat,

yapi.com.tr
“Önce Güvenlik Sonra İş”

Türkiye’de iş kazalarının yüzde 35’i inşaat sektöründe gerçekleşiyor. Son günlerde Anadolu Yakası’nda hayata geçireceği 105 milyon TL değerindeki iki yeni projesi ile gündeme gelen ve GYO olma yolunda ilerleyen Propa İnşaat, İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) için yoğun çalışmalarda bulunuyor. Kurumsal yapılanmasına devam eden Propa İnşaat, işyerlerinde ulusal ve uluslararası iş sağlığı ve işçi güvenliği kurallarını eksiksiz olarak uygulamaya koyuyor. Tüm çalışanları ve çözüm ortakları için İSG eğitimleri düzenleyen Propa İnşaat, eğitim sonrasında Çalışma Güvenliği Sertifikası alan bir ekiple yoluna devam ediyor. Bu ekibin profesyonel çalışmaları ise projelerin kalitesine de yansıyor.

Şirket vizyonu olarak işten çok çalışanlarının emeklerinin birinci derecede önemli olduğuna inandıklarını belirten Propa İnşaat İcra Kurulu Başkanı Can Reşit Özçiçek, iş yerlerinde doğrudan Propa elemanı olarak veya çözüm ortağı olarak çalışan taşeron firmaların tüm elemanlarının uluslararası standartlarda iş sağlığı ve güvenliğine kavuşmaları için belirledikleri şartları sağlamayan firmalarla işbirliği yapmayacaklarını ifade etti. Özçiçek, mali bakımdan yetersiz, işçi sosyal haklarına önem ve öncelik vermeyen, sigortasız işçi çalıştıran, işçi ücretlerini tam ve gününde ödemeyen, vergi ve sigortalarını zamanında ödemeyen firmalarla da işbirliği yapmayacaklarının altını çizdi.

Bugün Propa’da hizmet veren herkesin cebinde olan ve titizlikle uygulanan İş Sağlığı ve Güvenliği El Kitabı’nın tüm iş dünyasına örnek olacağını umduğunu belirten Özçiçek, böylece konunun şirketin her kademesindeki çalışanları, ortakları, çözüm ortakları ve bunun sonunda müşterileri ile bir bütün olmasının sağlandığını sözlerine ekledi.

ETİKETLER: gayrimenkul firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/once-guvenlik-sonra-is_85723.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!