Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

OSB Üst Kuruluşu Enerji Zirvesi Siemens Sponsorluğunda Gerçekleştirildi

Organize Sanayi Bölgesi (OSB) yöneticilerini bir araya getiren OSB Üst Kuruluşu Enerji Zirvesi’nin dördüncüsü bu yıl Van’da gerçekleştirildi. 30 Ekim tarihinde Siemens’in ana sponsorluğunda gerçekleştirilen ve enerji kullanım koşulları konularında yaşanan sıkıntıların, sektörel gelişmelerin ve yeniliklerin paylaşıldığı zirvede, Siemens de enerji

yapi.com.tr
OSB Üst Kuruluşu Enerji Zirvesi Siemens Sponsorluğunda Gerçekleştirildi

STRONG>Organize Sanayi Bölgesi (OSB) yöneticilerini bir araya getiren OSB Üst Kuruluşu Enerji Zirvesi’nin dördüncüsü bu yıl Van’da gerçekleştirildi. 30 Ekim'de Siemens’in ana sponsorluğunda gerçekleştirilen ve enerji kullanım koşulları konularında yaşanan sıkıntıların, sektörel gelişmelerin ve yeniliklerin paylaşıldığı zirvede, Siemens de enerji üretimi, iletimi ve dağıtımına yönelik yeni çözümlerin tanıtımını gerçekleştirildi.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Van Valisi Münir Karaoğlu, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Müsteşarı Ali Boğa, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Hasan Köktaş, Van milletvekilleri Kayhan Türkmenoğlu ve Kerem Altun’la birlikte enerji sektörünün önde gelen kurum ve kuruluşlarının temsilcilerinin katılımıyla, Van Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen toplantının açılış konuşmalarının ardından, Siemens AŞ tarafından bir sunum gerçekleştirildi.

Siemens’in sunumunda, elektrik iletim ve dağıtım servisi ve bu kapsamda bulunan işletme hizmetlerinin içeriğiyle faydaları hakkında bilgi verildi. İşletme hizmetlerinin detaylarının anlatıldığı sunumda, elde edilecek faydanın idari ve ticari boyutun ayrıntılarıyla anlatılmasının yanı sıra OSB yöneticilerine; şebekelerini gelecekte nasıl daha sürdürülebilir işletebilecekleri hakkında ayrıntılı bilgilendirme yapıldı. Siemens, zirve kapsamında kurduğu standında ise enerji üretimi, iletimi ve dağıtımına yönelik yeni çözümlerin tanıtımı gerçekleştirildi.

ETİKETLER: firma enerji
http://www.yapi.com.tr/haberler/osb-ust-kurulusu-enerji-zirvesi-siemens-sponsorlugunda-gerceklestirildi_84077.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!