Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Özel Çelik Üreticisi SSAB Türkiye Pazarında Hardox Wearparts Ağı ile Büyüyecek

Dünyanın en büyük özel çelik üreticilerinden olan ve Hardox aşınma parçaları üretim ve satış kanalı Hardox Wearparts ağını genişletmeyi hedefleyen SSAB, büyük-küçük bütün işletmelere sağladığı işlenmiş ürün tedariği ve hızlı servis altyapısı ile büyümesini sürdürüyor.

yapi.com.tr
Özel Çelik Üreticisi SSAB Türkiye Pazarında Hardox Wearparts Ağı ile Büyüyecek

Dünya genelinde yaklaşık 9 milyon ton üretim kapasitesi ile özel çelikte lider şirketler arasında yer alan İsveçli SSAB'nin yüksek dayanımlı çelikte teknoloji ve pazar lideri ürünü Hardox, kendine özel üretim ve satış kanalı Hardox Wearparts ile pazardaki yetkinliğini pekiştiriyor. Hardox, 40'tan fazla ülkede faaliyet gösteren 140'ı aşkın Hardox Wearparts merkezi ile son kullanıcıya kaliteli ve hızlı çözümler sunuyor. Hardox Wearparts noktalarında, aşınma parçaları tedariğinden aşınma mühendisliği hizmetlerine, bakım ve montaj hizmetlerinden satış sonrası destek ve en küçük parçaları bile işleyebilme yeteneğine kadar tüm yerel çözümler en hızlı şekilde sağlanabiliyor.

Hardox Wearparts, ekipmanlarını aşınmaya karşı korumak için Hardox parçalara ihtiyaç duyan madenler, taş ocakları, geri dönüşüm tesisleri, termik santraller, çimento fabrikaları gibi son kullanıcılara parçaları en kısa sürede temin eden yapılanma olarak ortaya çıktı. Özellikle lojistik açıdan işletmelere büyük bir fayda sağlayan bu merkezler, çok küçük parça Hardox'a ihtiyaç duyan son kullanıcılara hızlı işlenmiş ürün temini açısından önem taşıyor. Yaklaşık bir yıllık adaylık süreci sonrasında Hardox Wearparts merkezi olmaya hak kazanan adaylar, adaylık süreçleri boyunca gerekli teknik eğitimlerini ve yatırımlarını tamamlıyor.

Foto (soldan sağa): SSAB Türkiye Pazarlama Müdürü Emre Aydaç, Hardox Aşınma Servisleri Müdürü Dinçer Dinç, SSAB Türkiye Genel Müdürü Lemi Özden

Konu ile ilgili düzenlenen basın toplantısında açıklama yapan Aşınma Servisleri Müdürü Dinçer Dinç, "Türkiye, ciddi ve kaliteli maden rezervlerine sahip. Yer altı kaynakları yönünden dünya madenciliğinde adı geçen 132 ülke arasında toplam üretim değeri itibariyle ilk 20 içinde yer alırken, maden çeşitliliği itibariyle 10'uncu sırada yer alıyor. Başta endüstriyel ham maddeler olmak üzere, metalik madenler, enerji ham maddeleri ve jeotermal kaynaklar açısından zengin bir konumda. Son yıllarda yapılan yatırımların artması ve bu madenlerin işlenmeye başlanması ile sektörde ciddi bir büyüme söz konusu" dedi.


Günümüzde dünyada ticareti yapılan 90 çeşit madenden 77'sinin Türkiye'de olduğunu ifade eden Dinç, bu alanda Hardox Wearparts merkezleri ile etkin varlık göstereceklerini belirtti. Nitelikli ürün temininin önemini de vurgulayan Dinçer Dinç, yüksek aşınma mukavemeti ile 2-3 kat daha fazla dayanıklılık gösteren Hardox 550 veHardox 600 ürünlerinin madencilik sektörünün önemli bir tamamlayıcısı olacağının altını çizdi.

TÜMÜNÜ GÖSTERSONRAKİ SAYFA HABERİN DEVAMI:   1  |   2
http://www.yapi.com.tr/haberler/ozel-celik-ureticisi-ssab-turkiye-pazarinda-hardox-wearparts-agi-ile-buyuyecek_126649.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!