Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

ProPlan Dördüncü Şubesiyle İzmir’de

Havalimanı, rezidans, metro, Otel, A+ konut ve alışveriş merkezi gibi projelerde 'proje ve yapım yönetimi' alanında faaliyet gösteren ProPlan, dördüncü şubesini İzmir’de açtı. Firma, Ege Bölge Ofisi ve yeni başladığı İŞ GYO Ege Perla ile Gürpınar Grup Mavie projeleri ile hizmet alanını genişletmeyi hedefliyor.

yapi.com.tr
ProPlan Dördüncü Şubesiyle İzmir’de

ProPlan, İstanbul, Bakü ve Ankara ofislerinden sonra İzmir’de Ege Bölge Ofisini faaliyete soktu. Havalimanlarından fabrikalara, yüksek yapılardan sosyal yaşam alanlarına kadar çeşitli projelerin yatırımcı tarafından talep edilen tüm aşamalarında proje yönetim ve yapım yönetimi hizmeti veren ProPlan, İzmir’deki Ege Bölge Ofisiyle hizmet alanını genişletmeyi hedefliyor. ProPlan bugüne dek Türkiye’de ve yurtdışında aralarında Akasya Acıbadem, Bakü Haydar Aliyev Uluslararası Havalimanı, Levent Loft Bahçe, Shangri-La Otel gibi prestijli projelerin olduğu 6 milyon metrekare inşaat yönetimi gerçekleştirdi.

Halen 1,5 milyon metrekare inşaat alanına sahip projeleri yönetiyor

Merkez ofis başta olmak üzere 4 bölgede aktif olarak faaliyet gösteren şirketin, bugün 1,5 milyon metrekare inşaat alanına sahip projeler yönettiğini belirten ProPlan Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Özber, ProPlan’in sunduğu hizmetlerin inşaat sektörü için önemini şu sözlerle özetliyor:

HaydarHaydar Aliyev Havalimanı“ProPlan’in hizmet alanı proje geliştirme, fizibilite, tasarım koordinasyon, yapım, kontrol ve teslim süreçlerini kapsıyor. Yatırımcıların her yapı türüyle ilgili uzman kadro bulundurması mümkün değil. Biz alanlarında uzman kadromuzla, yatırımcının tercihleri doğrultusunda tasarlanan projelerin gerekli kriterlere uyup uymadığına dair tüm kontrollerin yapılması ve projenin bütçe, kalite ve zaman üçgeninde tamamlanmasını sağlama işini üstleniyoruz”.

200’ün üzerinde mühendis ve mimarla hizmet veren ProPlan’in yurtdışında en çok hizmet verdiği bölgeler arasında Ortadoğu, Rusya, Azerbaycan ve Kuzey Afrika ülkeleri yer alıyor. Önümüzdeki dönemde yeni şube ve yatırımlarla daha da büyümeyi hedefleyen ProPlan, Türkiye ve yurtdışındaki proje yönetim hizmetlerinin kalite standardı ve çeşitliliğini geliştirerek sürdürmeyi planlıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/proplan-dorduncu-subesiyle-izmirde_113649.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!