Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Raffles İstanbul Zorlu Center’ın İç Tasarımı HBA'nin İmzasını Taşıyacak

Zorlu Center, Raffles İstanbul Zorlu Center’ın iç tasarımı için HBA (Hirsch Bedner Associates) ile anlaştı. The Ritz Carlton Dubai, Mandarin Oriental New York ve Four Seasons Hotel Jakarta gibi dünyanın önde gelen otellerinin iç tasarımlarında imzası bulunan HBA, 4 kıtaya yayılmış 11 ofisi ile yaratıcı projeler geliştiriyor.

yapi.com.tr
1 Raffles İstanbul Zorlu Center’ın İç Tasarımı HBA'nin İmzasını Taşıyacak

Foto: Zorlu Gayrimenkul Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Even, HBA Başkanı Howard Pharr ve Zorlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Emre Zorlu

Zorlu Center, Raffles İstanbul Zorlu Center’ın iç tasarımı için HBA (Hirsch Bedner Associates) ile anlaştı. The Ritz Carlton Dubai, Mandarin Oriental New York ve Four Seasons Hotel Jakarta gibi dünyanın önde gelen otellerinin iç tasarımlarında imzası bulunan HBA, 4 kıtaya yayılmış 11 ofisi ile yaratıcı projeler geliştiriyor.

The Ritz Carlton Dubai Center Cut Restaurant 1964 yılında kurulan ve farklı kıtalarda faaliyet gösteren Hirsch Bedner’in her iç mekan tasarımı, lokasyon, mimari ve müşteri vizyonuna verilen hassas bir yanıtın sonucunu yansıtıyor. HBA, planlamadan uygulamaya kadar her aşamada projeyi takip eden kapsamlı bir iç tasarım hizmetleri paketi sunuyor. İç grafik tasarım stüdyoları Graphis International; markalama, baskı ve çevresel grafikten oluşan bütünleşik hizmetleriyle proje hedeflerine kesintisiz bir entegrasyon sağlarken, sanat uzmanları, özel sanat programlarının geliştirilmesine, tedarik ve yönetimine destek veriyor. Atlanta, Brisbane, Dubai, Hong Kong, Londra, Manila, Melbourne, Yeni Delhi, San Francisco, Santa Monica, Şanghay, Singapur ve Tokyo’da yer alan ofisleriyle Gold Key, Hospitality Design, Travel + Leisure “IT LIST” ve Condé Nast Traveller Gold List gibi dünya çapında ödüllere layık görülen tasarımlara imza atan HBA, yaratıcı kadroları ile müşterilerine iyi planlanmış, inovatif tasarım çözümleri sunuyor.

Eşsiz ve ihtişamlı tasarımıyla dünya çapında ilgi odağı olacak

2012’nin son çeyreğinde hizmet vermeye başlayacak Raffles İstanbul Zorlu Center'in 'kişiye özel hizmet' anlayışıyla ve ihtişamlı tasarımıyla dünya çapında ilgi odağı olması hedefleniyor. 'İmkânsız' kelimesine yer verilmeyecek otelin iç tasarımında, Raffles’ın geleneksel 'Business & Leisure' konseptinin yanı sıra İstanbul’un tarihi ve karakteristik özelliklerini yansıtması bekleniyor.


Foto: Mandarin Oriental New York

Arazi değeri dışında yaklaşık 175 milyon doların üzerinde yatırımla hayata geçirilecek Raffles İstanbul Zorlu Center’da, 130’u standart, 50’si süit olmak üzere toplam 180 oda yer alacak. Odaların büyüklüğü ortalamanın üzerinde tutularak standart odalar 63 metrekare, süitler ise 370 metrekareye varan büyüklükte olacak.

Seçkin etkinliklere ev sahipliği yapabilmesi için bin 200 kişilik balo salonu bulunacak Raffles İstanbul Zorlu Center’da, 2 çok özel restoran ve barın yanı sıra açık ve kapalı havuzlar, helikopter pisti yer alacak. Raffles İstanbul Zorlu Center’ın bir başka artısı ise yaklaşık 3 bin metrekarelik dünya çapındaki SPA’sı olacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/raffles-istanbul-zorlu-centerin-ic-tasarimi-hbanin-imzasini-tasiyacak_89195.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • Allah aşkına nedir bu YABANCI HAYRANLIĞI?... Bu Proje'nin Mimarları, Ülkemizin en ümit verenlerinden, Uluslar Arası çeşitli ödüller kazanmışlar. Niçin Onları bırakıyorsunuz da, YABANCI arıyorsunuz?. Ülkemizde bu Ofis'ten daha iyi tasarımlar yapacak bir sürü değer var... AVM, Konut yapıyoruz, ille bir yabancı ad takıyoruz... "Managed by Kempinsky"... Üstüne "TÜY DİKMİŞ" oluyoruz... Çok şaşaalı projeler yapmışlar efendim... "Mimarlıkta ulaşılabilmiş en büyük başarı sadeliktir" Beyler, hiç duymuş muydunuz. Ülke Mimarlığı için çeşitli kapılar açabilecek böyle kapsamlı projelerin kaymağını yine yabancılar yiyecek... Yarışma açaydınız da, nelerin gelebileceğini göreydiniz... Buna AYDIN İHANETİ DEĞİL, YATIRIM YAPABİLECEK GÜÇTE, AMA ÜLKESİNİN YETENEKLERİNİ BİLMEYEN, SÖZÜM ONA MİLLİYETÇİ MUHAFAZAKAR İŞ ADAMLARININ İHANETİ diyebiliriz. Yazıklar olsun!... YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!