Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Ruukki Kalın Raex Ürünlerin Dünya Lansmanını Türkiye’de Yaptı

Ruukki, ilk kez ürettiği kalın Raex aşınma saclarının lansmanını Komatek Fuarı’nda yaptı. 2 mm’den 80 mm’ye kadar kalınlık yelpazesine sahip olan Raex çelikleri, ağır iş makinesi parçalarının üretiminde ve kazma, yükleme, taşıma, madenlerde ezme için tasarlanan ekipmanlarda kullanılabiliyor.

yapi.com.tr
Ruukki Kalın Raex Ürünlerin Dünya Lansmanını Türkiye’de Yaptı Ruukki Kıdemli Başkan Yardımcısı Thomas Hornfeldt

Finlandiya merkezli özel çelik üreticisi Ruukki, 2009 yılında kendi ofisiyle giriş yaptığı Türkiye pazarında beklentilerin üzerinde hızlı bir büyüme grafiği sergiliyor. Mersin’de açılan bin 200 metrekarelik stok sahası sonrasında Türkiye’deki çözüm ortaklarının iş, zaman ve maliyet yükünü hafifleten Ruukki; ürün gamına eklediği kalın raex aşınma saclarının dünya lansmanını Türkiye’de yaptı.  

2 mm’den 80 mm’ye kadar kalınlık yelpazesine sahip olan Raex çelikleri, ağır iş makinesi parçalarının üretiminde ve kazma, yükleme, taşıma, madenlerde ezme için tasarlanan ekipmanlarda kullanılabiliyor. Ağırlıklı olarak Türkiye’de hızla gelişen madencilik sektöründeki ekipmanlarında kullanılan kalın saclar, bu sebeple ilk olarak Türkiye Komatek Fuarı’nda sergilenerek, dünyaya tanıtıldı. Raex çeliklerinin istikrarlı kalitesi madencilik endüstrisi iş makineleri ve ekipmanlarının kullanım ömrünü uzun süre yükseltirken aynı zamanda ekipmana servis yapmanın zor olduğu ücra koşullarda çalışabiliyor. Yüksek dayanımlı Raex çeliği, parça aşınma ve kırılmalarını takip eden iş durdurmaları ve maliyetlerini önemli ölçüde azaltabilen güvenli ve dayanıklı bir üretim malzemesi.

Ruukki

Özel çelik ürünleri alanında ciddi bir bilgi birikimine sahip olan ve inşaat, mühendislik çözümleri konusunda uzman bir firma olan Ruukki, 1960 yılında Finlandiya’da kuruldu. Özel çelik ürün serileri, yüksek dayanımlı sacı (Optim), aşınma sacı (Raex), zırh sacı (Ramor) ve özel kaplamalı ürünlerden oluşuyor. Dünya çapında 9000 çalışanı olan Ruukki, 30’dan fazla ülkede faaliyet gösteriyor. Ruukki, 2009 yılından bu yana Türkiye’de hizmet veriyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ruukki-kalin-raex-urunlerin-dunya-lansmanini-turkiyede-yapti_110846.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!