Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Schneider Electric, Eurasia Rail Fuarı’ndaydı

Schneider Electric’in katılımcıları arasında olduğu Eurasia Rail Demiryolu Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı, 08 -10 Mart 2012 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi. Demiryolu teknolojileri alanında 25’in üzerinde ülkeden dünyanın önde gelen kamu ve özel sektör temsilcilerinin katıldığı fuarda, Schneider

yapi.com.tr
Schneider Electric, Eurasia Rail Fuarı’ndaydı

Schneider Electric’in katılımcıları arasında olduğu Eurasia Rail Demiryolu Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı, 08 -10 Mart 2012 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi. Demiryolu teknolojileri alanında 25’in üzerinde ülkeden dünyanın önde gelen kamu ve özel sektör temsilcilerinin katıldığı fuarda, Schneider Electric, Rail Demiryolu Hafif Raylı Çözümleri hakkında ziyaretçilere bilgi verdi. Fuara, 25’in üzerinde ülkeden kamu ve özel sektör temsilcileri katıldı.

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Bulgaristan Ulaştırma Bakanı Ivaylo Moskoski ve TCDD Genel Müdürü Süleyman Karaman’ın konuşmalarıyla açılan fuar, uluslararası yolcu ve yük taşıma teknolojisine sahip alıcı ve satıcıları, Türkiye Demiryolu Endüstrisi merkezinde bir araya getirmesiyle ülkemiz ekonomisi için önemli bir katma değer yaratıyor.


Schneider Electric akıllı yolculuk çözümleriyle, olası kazalar önleniyor. Schneider Electric, fuarda sunduğu Telvent SmartMobility Rail Fare Collection ve Rail Suit sistemleri  ile raylı sistemlerde verimlilik, entegrasyon ve güvenlik çözümleri sağlıyor. Schneider Electric Enerji İşkolu Genel Müdür Yardımcısı Serdar Malkoç, son 3 yılda Türkiye’de demiryolu yatırımlarının yüzde 20 oranında büyüdüğünü kaydederek, Telvent SmartMobility Rail Suit çözümleriyle tüm raylı sistemleri ve alt sistemlerini tek bir platformda toplayarak verimliliği en üst düzeye çıkartmanın mümkün olduğunu belirtti.

Schneider Electric’in standında sunduğu raylı sistemlerde kullanılan trafolar, video güvenlik sistemleri ve G5000 kesintisiz güç kaynakları çözümleri ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü. 

Telvent SmartMobility Rail Fare Collection
Telvent SmartMobility Rail Fare Collection, sorunsuz yolcu akışı ve bilet ücretinin toplanmasını tek bir kumanda merkezi üzerinden yönetiyor. Böylece istasyonlarda otomatik bilet satışı, geçiş kontolü, kart ve bilet stok envanterleri, müşteri takibi, raporlama detayları kolaylıkla gerçekleşebiliyor. Telvent Smart Mobility Rail Suit ise tüm ana hafif raylı sistem fonksiyonlarını tek bir merkezde birleştirerek maksimum güvenlik sağlanıyor. Schneider Electric’in çözüm sağladığı en önemli demiryolu referansları arasında, Barselona Metro Enerji Kontrol ve Yönetim Sistemi, Cordoba Malaga Uzaktan Kontrol Sisteminin projelendirilmesi, kurulum ve bakımı, Ankara- Konya Yüksek Hızlı Tren Projesi bulunuyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/schneider-electric-eurasia-rail-fuarindaydi_91138.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!