Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Seramik Ustaları KALETECH ile Bir Tık Uzaklıkta

Kaleseramik, Kaletech ile seramik ustası bulmayı kolaylaştırıyor. Kaletech Usta İletişim Platformu’ndaki eğitimli, tecrübeli ve güvenilir ustalara ihtiyaç duyanlar, www.kaletech.com veya 444 5253 (KALE) numaralı telefonu arayarak ulaşabiliyorlar. Türkiye’deki 2 bin 500’ü sertifikalı, toplam 4.000 kalifiye seramik ustasını aynı çatı altında

yapi.com.tr
Seramik Ustaları KALETECH ile Bir Tık Uzaklıkta

Kaleseramik, Kaletech ile seramik ustası bulmayı kolaylaştırıyor. Kaletech Usta İletişim Platformu’ndaki eğitimli, tecrübeli ve güvenilir ustalara ihtiyaç duyanlar, www.kaletech.com veya 444 5253 (KALE) numaralı telefonu arayarak ulaşabiliyorlar. Türkiye’deki 2 bin 500’ü sertifikalı, toplam 4.000 kalifiye seramik ustasını aynı çatı altında birleştiren Kaletech, Çanakkale Seramik ve Kalebodur markalı ürünleri tercih edenlere mağazalarından usta önerisi getirerek ayrıcalık da sağlıyor.

Satın aldığı ürünlerin en doğru şekilde uygulandığından emin olmak isteyen tüketicilere Türkiye’nin dört bir yanındaki sertifikalı ustalara bir tık ile ulaşma imkânı sunan Kaletech’in internet sitesi içerisinde bulunan Türkiye haritası üzerinden, yaşanılan şehir ve ilçe seçilerek, o bölgeye hizmet veren sertifikalı ustalara kolayca ulaşılabiliyor. Ayrıca Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde ikamet eden ustaların kendi içlerinde ve tüketicilerle bire bir konuşmalarını, bilgi almalarını sağlayan Sanal Ustalar Kahvesi’nde ustalar, on-line bir araya gelerek, bölgelerindeki iş ortamını, uygulama tecrübelerini, iş paylaşımlarını da birbirlerine aktarma fırsatı yakalıyor. Aynı zamanda ustalar, nihai tüketici ile birebir görüşerek yapacakları iş hakkında detaylı konuşarak anlaşma da yapabiliyor.Seramik ustalarına düzenli eğitimler vererek mesleki gelişimlerine destek veren Çanakkale Seramik ve Kalebodur markaları, Dr. (h.c.) İbrahim Bodur Kaleseramik Eğitim, Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı (KSV) ile birlikte “Seramik Yer ve Duvar Kaplamacılığı Geliştirme Uyum Kursları” ve “Meslek Edindirme Kursları” programlıyor. Milli Eğitim Bakanlığı’ndan onaylı ulusal ve uluslararası geçerliliği olan bu programlardan “Kurs Başarı Belgesi”ne sahip ustaları da tüketicilerle buluşturuyor.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/seramik-ustalari-kaletech-ile-bir-tik-uzaklikta_91536.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!