Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 

Gayrimenkul Danışmanlarına Kentsel Dönüşüm Semineri

ERA Türkiye tarafından sektörde ilk defa gerçekleştirilen kentsel dönüşüm danışmanlığı seminerinde, uzman eğitimciler kentsel dönüşüm uygulamalarındaki en faydalı modelleri paylaştı.

yapi.com.tr
Gayrimenkul Danışmanlarına Kentsel Dönüşüm Semineri

ERA Türkiye, ERA Akademi’de gerçekleştirdiği 'Kentsel Dönüşümde Takım Oyuncusu Olmak' konulu seminerde özel metodolojiler ile geliştirilen kentsel dönüşüm danışmanlık sistemini tanıttı. İki gün süren eğitimde, kentsel dönüşüm sürecinde rol oynayan tüm birimlerden konuşmacılar da yer aldı.

Kentsel dönüşüm konusunda eğitim veren tek danışmanlık firması olduklarının altını çizen ERA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu, “Kentsel dönüşüm, sektörümüzün yapılanması için üzerinde titizlikle durulması gereken bir konudur. Kentsel dönüşüm sürecinde doğrudan etkilenen mülk sahiplerinin de en doğu şekilde bilinçlendirilmesi gerekmektedir. Sektörde ilk defa bizim tarafımızdan hayata geçirilen ve kendi bünyemizde bulunan gayrimenkul danışmanlık akademisinde, kentsel dönüşüm için de en ince detaylarına kadar düşünülmüş bir eğitim vermekteyiz. Konusunda uzman eğitmenler tarafından verilen bu eğitimler sonucunda kentsel dönüşüm mağduriyetinin en aza indirilebileceğine inanmaktayım” şeklinde konuştu.

Reklam Goruntulenme Bolumu

ERA Türkiye olarak ‘Kentsel Dönüşüm Kanunu’ kapsamında, her türlü hak ve imkanın kat malikleri adına tüm paydaşlarla koordine edilerek, en verimli ve faydalı hizmetin sunulması amacıyla danışmanlık ekipleri oluşturduklarını belirten ERA Türkiye Grup Direktörü Kerem Emin Özçelik de şunları söyledi:

"Sunduğumuz danışmanlık hizmeti ile hukuki ve mali destek görüşmeleri, belediye ve diğer kurumlar ile olan ilişkiler, bina yapım süreci takibi, yapım sigortası, mülklerin teslim alınması, kiracıların ev taşıma ve nakliye işlemleri gibi tüm adımlarda hak sahiplerine fayda sağlayacak çözümler üretiyoruz. Kentsel dönüşüm ile ilgili düzenleyeceğimiz çalıştaylarda konunun paydaşlarıyla düzenli olarak bir araya gelerek yüksek verimlilik ve işbirliği amaçlıyoruz”.

Seminerde kentsel dönüşüm konusunun hukuki ve mali boyutlarının da ele alındığınıı ifade eden Özçelik, “ERA Türkiye olarak tüm paydaşları bir araya getirerek hak sahiplerinin en doğru şekilde bilgilendirilmesini ve gelişmelerden haberdar olmasını amaçlıyoruz. Bu süreçte hukuki anlamda bize Ergen Hukuk Bürosu’ndan Av. Mehmet Ergen destek olacak. Krediler, ödeme planları ve gerçekleştirdiğimiz finansal ortaklıklar ile kat maliklerine ve müteahhitlere destek vereceğiz” açıklamasında bulundu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/gayrimenkul-danismanlarina-kentsel-donusum-semineri_119597.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Newlux PC Modüler Paneller

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!