Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Şişecam Düzcam ‘Avrasya Cam Fuarı’ndaydı

Şişecam Düzcam 6-9 Mart tarihleri arasında Tüyap İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen “Avrasya Cam 2019 Fuarı”nda yenilikçi ürünlerini sergiledi.

yapi.com.tr
Şişecam Düzcam ‘Avrasya Cam Fuarı’ndaydı

Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren Şişecam Düzcam, 6-9 Mart tarihleri arasında Tüyap İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlen, Avrasya Cam 2019 Fuarı’ndaki yerini aldı. Şişecam Düzcam, dört gün süren fuarda en yeni teknolojilerle ürettiği çeşitli performanslardaki camlarını tanıttı.

Şişecam Düzcam’ın fuarda öne çıkan ürünleri:
-İki camın daha güçlü ve daha dayanıklı tabakalar yardımıyla ısı ve basınç altında birleştirilmesiyle üretilen ve geleneksel lamine camlara göre güvenlik performans özellikleri daha yüksek seviyelere çıkarılan Şişecam Ultra Güçlü Lamine Cam, daha fazla güvenliğin istendiği cepheler, cam zeminler, cam merdivenler ve cam korkuluklar gibi strüktürel camlamalarda ekstra güç ve güvenlik sağlar. Mimarlara strüktürel camlamalarda daha etkili bir performans imkanı sunan Şişecam Ultra Güçlü Lamine Cam, olası cam kırılmalarında standart PVB’ye göre daha uzun süre sağlam bir şekilde ayakta kalarak yaralanma risklerini en aza indirir.

-Üç gümüşlü yeni ürün "Şişecam Temperlenebilir Solar Low‑E Cam Nötral 60/28" yüksek ışık geçirgenliği ve maksimum güneş kontrolü sayesinde mükemmel seçiciliğe sahip, düşük yansıtma ve nötral etkinin ön plana çıktığı karma kullanımlı projeler ile rezidans, okul, hastane, manzaralı konut ve otel projelerinin farklı ihtiyaçlarına çözüm sunmaktadır.

-1,0 W/m2K ısı geçirgenlik katsayısına sahip “Şişecam Temperlenebilir Solar Low-E Cam Nötral 70/37” tek bir kaplama ile daha etkin ısı yalıtımı ve güneş kontrolünü bir arada sağlamanın yanı sıra şeffaflığın ve düşük yansıtmanın ön plana çıktığı rezidans, villa ve mağaza vitrin camlarında tercih edilmektedir.

-Özel olarak geliştirilen temperlenebilir boyanın düzcama uygulanması ile elde edilen “Şişecam Temperlenebilir Boyalı Cam” ise dış cephede spandrel cam uygulamalarının yanı sıra iç mekanda da dekorasyon amaçlı kullanılarak, estetik ve şık çözümler sunmaktadır.

Fuarda etkin ısı yalıtımı ve güneş kontrolü sağlayan yüksek performanslı yeni temperlenebilir ürünlerinin yanı sıra dekorasyon camlarını da sergileyen Şişecam Düzcam’ın standını ziyaret eden sektör profesyonelleri, bir yandan, enerji tasarrufu sağlayan cam ürünleri hakkında yerinde bilgi alırken bir yandan da Isıcam’ın Isıcam K 3+ Test Tüneli’nde sıcak ve soğuğa karşı üstün yalıtım özelliklerini test edip deneyimleyebildiler.

http://www.yapi.com.tr/haberler/sisecam-duzcam-avrasya-cam-fuarindaydi_171260.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü BTMSEAL Alfa Hibrit

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!