Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Şişecam Düzcam İle Gelişen İhtiyaçlara Yenilikçi Çözümler

Avrupa’nın en büyük üreticisi Şişecam Düzcam, ileri teknoloji ürünleriyle bu yıl 41.’si düzenlenen ve sektörün en prestijli fuarlarından biri olan Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul 2018’de yerini aldı.

yapi.com.tr
Şişecam Düzcam İle Gelişen İhtiyaçlara Yenilikçi Çözümler

Şişecam Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren Şişecam Düzcam, 8-12 Mayıs 2018 tarihleri arasında Beylikdüzü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen ve sektörün en prestijli fuarlarından biri olan Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul 2018’deki yerini aldı. Fuarda, 190 metrekarelik özel dekorasyonlu standında ileri teknoloji ürünlerini sergileyen Şişecam Düzcam, ürün geliştirme ve Ar-Ge çalışmalarındaki uzmanlığıyla fuar ziyaretçilerine enerji tasarrufu, emniyet ve gürültü kontrolü sağlayan ve dekorasyon kullanımına yönelik en yeni ve katma değerli ileri teknoloji ürünleri hakkında bilgiler verdi.

Ar-Ge ve yatırım faaliyetlerini aralıksız sürdürerek pazarın değişen ve gelişen ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler sunan Şişecam Düzcam ürünlerinin, çevre dostu binalar yaratılmasına olanak tanıdığı bildirildi. Şişecam Düzcam fuarda, emniyet ihtiyacına yönelik çözüm sunarak iç mekanların yanısıra dış mekanlarda da uygulanabilen, yılın Çatı Cephe Malzemesi Ödüllü yeni ürünü Temperlenebilir Boyalı Cam’ı sergiledi.


Yüksek ışık geçirgenliğine sahip çift gümüşlü “Şişecam Temperlenebilir Solar Low-E Cam Nötral 70/37” ürünü nötral görünümün ve düşük yansıtmanın ön plana çıktığı konut, rezidans, villa ve mağaza vitrin camlarında tercih ediliyor.

%50 ışık geçirgenliğine sahip çift gümüşlü “Şişecam Temperlenebilir Solar Low-E Cam Nötral 50/27” içeriden bakıldığında şeffaflığın/nötralliğin ön planda oluğu ama cephede mavi renk etkisinin olması istenen ofis, hastane ve otel projelerine çözümler sunuyor. “Şişecam Temperlenebilir Solar Low-E Cam Nötral 51/28” ise Nötral 50/27 ile aynı özelliklere sahip olup, dışarıdan bakıldığında cephede yeşil renk etkisi yaratıyor.Renksiz cam üzerine yapılan kaplama ile renklendirilen “Şişecam Temperlenebilir Solar Low-E Cam Derin Mavi 40/28” ise, kontrollü gün ışığı ve daha etkin güneş kontrolünün ön plana çıktığı sıcak iklim bölgeleri ve çatı ışıklıklarında tercih ediliyor. Bu yenilikçi ürünün en önemli özelliği içeriden dışarı bakıldığında nötral etki devam ederken dışarıdan içeriye bakıldığında cephede mavi etki yaratıyor.

Ayrıca, Şişecam Düzcam’ın tüketici markası Isıcam’ın yeni maskotu Isıcık fuarda ziyaretçilerle buluşarak Isıcam Sistemleri’nin yüksek performanslı ürünlerini tanıtıp, tüketicilerin ihtiyacına uygun doğru Isıcam ürününü seçmelerine yardımcı oldu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/sisecam-duzcam-ile-gelisen-ihtiyaclara-yenilikci-cozumler_165850.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü BTMSEAL Alfa Hibrit

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!