Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Teba Standı Kazakistan' da Yoğun İlgi Gördü

3-6 Eylül 2003 tarihlerinde, Kazakistan'ın başkenti Alma Ata'da bu yıl 10'uncusu düzenlenen Kazbuild 2003 Alma Ata Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuar

Teba ISK A.Ş.
Teba Standı Kazakistan' da Yoğun İlgi Gördü

b>3-6 Eylül 2003 tarihlerinde, Kazakistan'ın başkenti Alma Ata'da bu yıl 10'uncusu düzenlenen Kazbuild 2003 Alma Ata Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı'ndaki Teba Standı, zengin ürün çeşitliliğiyle göz doldurdu. Isıtma soğutma ve klima sektörünün Kazakistan'da kendini gösterebildiği en büyük ve en önemli fırsat olan bu fuarda Teba Standı, ziyaretçi akınına uğradı.

Her yıl düzenlenen ve 10'uncusu 3-6 Eylül 2003 tarihinde gerçekleşen Kazbuild - Alma Ata Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı, aynı zamanda Alma Ata'da düzenlenen tek ısıtma soğutma ve klima fuarı özelliğine de sahip. Kazakistan ve komşu ülkelerde, olağanüstü gelişme gösteren sektörün yoğun ilgisini çeken fuarda, çok sayıda Batılı firmanın yanı sıra Türkiye bu yıl, Erensan, Ayvaz, ve Teba standlarıyla temsil edildi.

Teba Isıtma-Soğutma ve Klima Grubu'nun Teba markasıyla ürettiği bir adet kanal tipi klima santralı, bir adet yüksek basınçlı fancoil, bir adet gizli tavan tipi bir adet de kasetli döşeme tipi fancoil'in de bulunduğu Teba Standı'nda, menfez üreten Kes Klima ve yangın dolapları üreten Fetaş'ın da ürünleri de sergilendi.

Türkiye'nin Alma Ata Büyükelçisi Sayın Çınar Aldemir'in ziyaret edip başarı dileği Teba Standı, ürün çeşitliliğiyle benzerlerine oranla dikkat çekti ve Teba Standı, fuar süresince en çok ilgi gösterilen ve ziyaret edilen stand haline geldi.

Kazakistan'ın başkenti Alma Ata'nın Kırgızistan'a yakın olması da sektörde görev alan profesyonel ziyaretçi sayısını artıran bir diğer önemli etkendi.

Teba Standı'nın fuarın açık kaldığı dört gün boyunca gerçek bir çekim merkezi olması, fuarı düzenleyen ITE Group PLC firması tarafından da övgüyle dile getirildi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/teba-standi-kazakistan-da-yogun-ilgi-gordu_6694.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!