Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Teba’nın Klimalarına ABD’den Başarı Belgesi

Teba Isıtma Soğutma Klima şirketlerinin, merkezi havalandırma sistemlerinde kullanılmak üzere ürettiği ürünleri, ABD’de kurulu Air Conditioning & R

Ticaretb>Teba Isıtma Soğutma Klima şirketlerinin, merkezi havalandırma sistemlerinde kullanılmak üzere ürettiği ürünleri, ABD’de kurulu Air Conditioning & Refrigeration İnstitute -ARI (Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Enstitüsü) tarafından yüzde 100 başarılı bulundu.

Test sonuçlarını mektupla bizzat duyuran ARI Başkanı William G. Suffon, “Sizin performansınız, her firmanın başarmak için çaba göstermesi gereken bir standart oluşturmaktadır” sözleri ile Teba ISK’yı örnek gösterdi.

Ürünlerde kalite standardını yükseltip, yüzde 100’e çıkarak, süreklilik sağlamayı amaçlayan Enstitü’nün (ARI) Başkanı William G. Suffon’ın imzasını taşıyan ve Teba’nın, ABD’de Teba markasıyla üretim yapan fabrikası Wordsel Ltd. Isıtma, Soğutma, Havalandırma Bölümü Başkan Yardımcısı Şengül Topuz’a gönderilen mektupta şu sözler yer alıyor:

“Size firmanızın 2002 yılı üretiminde yüzde 100 başarılı bulunduğunuzu söylemekten büyük mutluluk duyuyorum. Bu, sizin de gurur duymanız gereken, gerçek bir başarıdır. Sizin performansınız, her firmanın başarmak için çaba göstermesi gereken bir standart oluşturmaktadır” sözleri yer alıyor.

ARI, ABD’de merkezi ve ticari soğutucu cihaz üreticilerinin yüzde 90’ını temsil ediyor. Son 47 yıldır sektörün en önemli ulusal kuruluşu olarak kabul edilen ARI, endüstriyel ürünlere standartlar hazırlıyor veya mevcut standartları genişletiyor.

Zorunlu bir sertifika olmamasına karşın, cihazın kapasite ve performansı konusunda kullanıcıya güven vermesi, tüketiciye karşılaştırma ve seçim kolaylığı sağlaması nedeniyle tüketici tercihini önemli ölçüde etkiliyor.

Teba, ilk ARI sertifikasını 1998 yılında Tek Beden Klima Santralleri ve Fan-Coil ürünleriyle aldı. Daha sonra BV Serisi Hava Soğutmalı Chiller’ları ile de ARI sertifikası alan Teba, yerli üreticiler arasında “ARI” etiketini taşıyan tek marka olma özelliğini taşıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/tebanin-klimalarina-abdden-basari-belgesi_5316.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Peli İle Hijyenik Zeminler

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!