Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Teba'nın, Hava Soğutmalı Chiller'ları da ARI Sertifikası Aldı

Teba ISK A.Ş'nin ABD'de ''CUSTOMAIR-TEBA'' markasıyla ürettiği HV Serisi Hava Soğutmalı Chiller'lar, Amerika'da soğutma ve havalandırma sektörü

Teba ISK.A.Ş.
Teba'nın, Hava Soğutmalı Chiller'ları da ARI Sertifikası Aldı

eba ISK A.Ş'nin ABD'de ''CUSTOMAIR-TEBA'' markasıyla ürettiği HV Serisi Hava Soğutmalı Chiller'lar, Amerika'da soğutma ve havalandırma sektörünün en önemli kuruluşu olan ARI (Air Conditioning and Refrigeration Institute) tarafından sertifikalandırıldı.

Teba Isıtma Soğutma Klima A. Ş.'nin (Teba ISK) Virgina'da kurulu üretim tesisi Worldsel Limited Company'nin Customair -Teba markasıyla ürettiği 169-2121 MBH kapasite aralığındaki HV Serisi Hava Soğutmalı Chiller'lar (Hava Soğutmalı Soğutucu), bundan böyle ARI sertifikası taşıyacak.

Cihazların C-ACC-R03 no'lu Hava Soğutmalı Chiller kataloğunda bulunan kapasite ve performans değerlerinin ARI tarafından doğrulandığı, ARI - PrimeNet tarafından
http://www.ari-prog/direct.nsf/fraCS?OpenFrameSet adresinde de ayrıca yayınlanacak.

CUSTOMAIR-TEBA markalı HV Serisi Hava Soğutmalı Chiller'ların kalite ve güvenilirliğini onaylayarak sertifikalandıran ''ARI'', Amerika'da merkezi ve ticari soğutucu cihaz üreticilerinin yüzde 90'ını temsil ediyor. Amerika'da son 47 yıldır sektörün en önemli ulusal kuruluşu olarak kabul edilen ARI, endüstriyel ürünlere standartlar hazırlıyor veya mevcut standartları genişletiyor.

Zorunlu bir sertifika olmamasına karşın, cihazın kapasite ve performansı konusunda kullanıcıya güven vermesi, tüketiciye karşılaştırma ve seçim kolaylığı sağlaması nedeniyle tüketici tercihini önemli ölçüde etkiliyor. HV Serisi Hava Soğutmalı Chiller'ların yanı sıra, Teba, "Tek Beden Klima Santralleri" ve Fan-Coil'leri de 1998 yılında almaya hak kazandığı ''ARI'' etiketini yerli üreticiler arasında taşıyan tek marka olma özelliğini koruyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/tebanin-hava-sogutmali-chillerlari-da-ari-sertifikasi-aldi_4613.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Peli İle Hijyenik Zeminler

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!