Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Türk Ytong Teknolojik Altyapısını Yeniliyor

Türk Ytong, büyüme hedefleri ve dinamik yapısıyla uyumlu yeni bir altyapıya geçmek için düğmeye bastı. Bu kapsamda yapı malzeme sektörünün önemli kuruluşları arasında yerini alan Türk Ytong, kurumsal teknoloji altyapısını yeniliyor.

yapı.com.tr
Türk Ytong Teknolojik Altyapısını Yeniliyor

5 farklı noktadaki üretim tesisi, 600 çalışanı  ile sektörün en büyük gazbeton üreticisi konumunda olan Türk Ytong, sektördeki lider konumunu, çok daha etkin, hızlı ve verimli iş yapış süreçleri ile desteklemek amacıyla devreye alacağı yeni Kaynak Planlaması Programı (ERP) için Microsoft Dynamics AX platformunu tercih etti. ERP altyapısı yenileme projesini çalışanlarına duyuran Türk Ytong, bir iç iletişim projesi olarak kurgulanan ve Active Plus adıyla tanıtılan platform ile en son teknolojileri kullanarak tüm iş süreçlerini daha da etkin, verimli ve hızlı hale getirecek.


Toplantının açılışını yapan Türk Ytong Yönetim Kurulu Başkanı F. Fethi Hinginar konuşmasında, “Ytong’un ikinci 50 yılına girişindeki bu en önemli değişim ve yenileşim hamlesiyle, liderliğimize ve Ytong markasına yakışan yepyeni bir dönemi bugün birlikte başlatıyoruz” dedi.

Genel Müdür Gökhan Erel ise, kurumun dinamik hedefleri ile uyumlu yeni bir altyapı ihtiyacının gündeme geldiğini anlatarak “5 ayrı üretim tesisi bulunan Türk Ytong’un büyüyen ve hızla yenilenen yapısına, genişleyen müşteri, ürün ve hizmet yelpazesine cevap verecek, yüksek performanslı yeni bir teknolojiyle yolumuza devam edeceğiz” şeklinde ifade etti.

http://www.yapi.com.tr/haberler/turk-ytong-teknolojik-altyapisini-yeniliyor_137889.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!