Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Tuzla'da Eylem Sona Erdi

Türkiye Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu'nun (DİSK) Tuzla tersaneler bölgesinde başlattığı '24 saat nöbet' eylemi sona erdi. Gemi İnşa Sanayicileri Birliği'ne önerilerini sunduktan sonra eylemi bitiren sendika yetkilileri, işverenlere bir hafta süre tanıdı.

Milliyet Gazetesi/Gökhan KARAKAŞ
Tuzla'da Eylem Sona Erdi

ürkiye Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu'nun (DİSK) Tuzla tersaneler bölgesinde başlattığı '24 saat nöbet' eylemi sona erdi. Gemi İnşa Sanayicileri Birliği'ne önerilerini sunduktan sonra eylemi bitiren sendika yetkilileri, işverenlere bir hafta süre tanıdı.

DİSK tarafından Tuzla Gemi Tersanesi önünde önceki gün saat 11.00'de başlatılan eylem, dün öğle saatlerine kadar sürdü. DİSK Genel Başkanı Süleyman Çelebi ve Limter-İş Sendikası Genel Başkanı Cem Dinç'in de aralarında bulunduğu konfederasyon ve sendika yöneticileri, Gemi İnşa Sanayicileri Birliği yetkilileriyle görüştü.
Çelebi şunları söyledi: "Bu süre içerisinde taleplerimizin gerçekleşmemesi durumunda DİSK olarak bu taleplerimiz hayata geçinceye kadar mücadele etmeye ant içmiştik, bu andımızı bir kez daha yineliyoruz."

http://www.yapi.com.tr/haberler/tuzlada-eylem-sona-erdi_59877.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!