Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Varyap ile Colombia Üniversitesi Buluştu

Global Leaders in Construction Management (İnşaat Yönetiminde Küresel Liderler) araştırması kapsamında İstanbul’a gelen 15 lisansüstü öğrencisi, Varyap Meridian projesini yakından inceleme fırsatı buldu.

yapi.com.tr
Varyap ile Colombia Üniversitesi Buluştu

Varyap Meridian, uluslararası konuklarına farkını ve başarısını sergilemeye devam ediyor. Amerika’nın önde gelen üniversitelerinden Columbia Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde yüksek lisans eğitimi gören 15 kişilik öğrenci grubu 9 Ocak’ta Varyap Meridian’ı ziyaret etti.

Global Leaders in Construction Management (İnşaat Yönetiminde Küresel Liderler) araştırması kapsamında 6 yıldır dünyanın farklı şehirlerindeki başarılı inşaat projelerini gezen öğrenciler, Varyap Meridian projesi hakkında detaylı bilgi aldı. Öğrencilere yapılan sunumun ardından genç mühendisler için saha gezisi organize edildi.

Genç mühendisleri ağırlamaktan büyük onur duyduklarını söyleyen Varyap CEO’su Erdinç Varlıbaş, “Türk inşaat sektörünün hızlı yükselişi ve global arenada elde ettiği başarılar, uluslararası sektör profesyonellerinin ilgisini çekiyor. Bu bağlamda birçok yabancı heyet projemizi ziyaret ediyor. Son konuklarımız da Amerika’nın en seçkin ve köklü üniversitelerinden Columbia’nın inşaat mühendisliği lisansüstü öğrencileri oldu. Genç ve yetenekli öğrencilere teknoloji ve tasarımı harmanlayan, mimari mükemmeliyeti çevreci yöntemlerle bir araya getiren projemiz Varyap Meridian’ı tanıttık. Ayrıca Türkiye’deki inşaat sektörünü etkileyen iç ve dış faktörleri özetleyerek süreçler hakkında bilgi verdik. Geleceğin mühendislerine deneyimlerimizi ve bunun pratiğe yansımalarını anlatmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/varyap-ile-colombia-universitesi-bulustu_103887.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!