Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Weber İnternet Sitesi weber.com.tr Yenilendi

Saint-Gobain Weber, zaman içerisinde değişen kullanıcı alışkanlıkları, teknolojik gelişmeler ve farklı kullanıcı profilleri arasında yaptığı kapsamlı araştırmalar doğrultusunda internet sitesini yeniledi. Müşteri memnuniyetini öncelikleri arasında değerlendiren firma, modern, kullanıcı dostu, zengin içerik ve teknik alt yapıya sahip yeni internet

yapi.com.tr
Weber İnternet Sitesi weber.com.tr Yenilendi

Endüstriyel harçlar alanında 35 ülkede faaliyet gösteren Saint-Gobain Weber, zaman içerisinde değişen kullanıcı alışkanlıkları, teknolojik gelişmeler ve farklı kullanıcı profilleri arasında yaptığı kapsamlı araştırmalar doğrultusunda internet sitesini yeniledi. Müşteri memnuniyetini öncelikleri arasında değerlendiren firma, modern, kullanıcı dostu, zengin içerik ve teknik alt yapıya sahip yeni internet sitesiyle kullanıcılarına sunduğu hizmet kalitesini artırmayı hedefliyor.

Kullanıcılar yeni internet sitesinin ana sayfasında yer alan faaliyet alanları bölümünden ilgilendiği alanı seçerek o  ürün grubu ile ilgili istediği tüm bilgilere kolayca ulaşabilecekler. Yeni sitede her faaliyet alanı sayfası  üç ana bölümden oluşuyor. 'Projem için teknik destek' bölümünden, yapıların proje ve inşaat aşamasında ihtiyaç duyulabilecek teknik bilgi föyleri, kalite belgeleri, test raporları, detay çizimleri ve referans bilgilerine ulaşılabiliyor. 'Projem için doğru çözümler' bölümünde ise kullanıcıların ürün seçimini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanan çeşitli ürün seçim tabloları ve sık rastlanan problemlere sunulan çözüm önerileri yer alıyor. Daha çok ürünlerin uygulamaları ile ilgili bilgilerin yer aldığı 'Doğru uygulama için' bölümünden yüzey teşhisi, ürün uygulamaları, uygulama filmleri ve 'Weber Akademi' eğitim faaliyetlerine ulaşılabiliyor. Her sayfada o ürün grubuyla ilgili haberlere yer veriliyor ve 'Weber Köşesi' bölümünde de dikkat çekilmek istenen ürün veya servislerle ilgili bilgiler yer alıyor.

Kullanıcılar, weber.com.tr'ye üye olarak Weber’in sunduğu çeşitli kartela, katalog ve broşürlerden talepte bulunabiliyorlar. Sitenin 'İnsan Kaynakları' bölümünde Weber’deki kariyer fırsatlarına yer veriliyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/weber-internet-sitesi-weber-com-tr-yenilendi_76193.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!