Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Wilo’nun 2019 Aksiyon Planı Açıklandı

"Gücünü Fark Et" temasıyla Hedef Paylaşım Toplantısı'nda konuşma yapan Türkiye Genel Müdürü Ercüment Yalçın 2019'da yeni iş alanlarına girerek pazar paylarını artıracaklarını söyledi.

yapi.com.tr
Wilo’nun 2019 Aksiyon Planı Açıklandı

Wilo Türkiye'nin her yıl geleneksel olarak yaptığı Hedef Paylaşım Toplantısı, bu yıl 11–12 Ocak 2019 tarihlerinde Sapanca'da gerçekleştirildi. 13. Hedef Paylaşım Toplantısı, Türkiye'nin farklı bölgelerinde hizmet veren yetkili satıcılarının katılımıyla yapıldı. Toplantıda, Wilo'nun 2018 yılında yaptığı işler değerlendirilirken, 2019'un aksiyon planı paylaşıldı. 

Toplantının açılış konuşmasını yapan Wilo Türkiye Genel Müdürü Ercüment Yalçın, Wilo Türkiye'nin, Wilo grubunun içindeki en başarılı ülkeler arasında yer aldığını belirterek, 2018 yılında faaliyet gösterdikleri alanlarda iz bırakan işler yapmaya devam ettiklerini vurguladı. 2018 yılında yapılan çalışmaları değerlendirirken katı ayırıcı sistemli hazır pompa istasyonu EMU-Port'un satışlarında önemli bir başarıya ulaştıklarını söyledi. Atık su terfi işletimleri sırasında ortaya çıkan tıkanma sorunlarını çözen bu üründe her geçen yıl satış rakamlarının büyüdüğünü ifade eden Yalçın, 2018'de bir önceki yılın yaklaşık 2 katı EMU-Port satışı yaptıklarını belirtti.

2019’da pazar payımızı artıracağız
Konuşmasında sektördeki gelişmeleri değerlendiren Yalçın, "Tüm sektörlerde olduğu gibi inşaat sektörünün de ekonomik gelişmelerden etkilendiği bir yılı geride bıraktık. Bu süreçte stratejilerimizi yeniden gözden geçirdik. Verimliliğimizi artıracak yeni bir yol haritası oluşturduk. Sağlıklı hizmet veren şirketler güncel gelişmelere rağmen yenilenmeye, müşterilerine güven vermeye özen gösterirler. Wilo da bu karaktere sahip bir şirkettir. 2019'da sektörümüze güven vermeye, pazar payımızı artırmak için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Sanayide, enerji çözümlerinde, pompa değişimleri pazarında ve perakende pazarında etkili olacağız" dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/wilonun-2019-aksiyon-plani-aciklandi_169985.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Kalekim Ultralastic

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!